Paralel evren içinde boyutlar arası geçişlerde dejavu ile kader yaşanır mı?

dejavu insanın daha önce yaşadığı bir olayı hissetmesi olarak yorumlanıyor peki ruh arapça enerji olduğuna göre insanın meta olan vücudundan bağımsız hareket ettiğine göre madde formundan enerji formuna geçişler yapabildiğine göre hayal diye tabir edilen ruhun bedenden bağımsız kainat içinde gezinmesi farklı boyutlarda enerji formunda gezinmesi kainnatta parelel evren ile zaman boyutu içinde hareket etmesi geçmiş ile gelecek arasında bir köprü kurması dejavunun gerçeşleşmesine bir kanıt oluşturmaz mı bu durumda dejavu diye tabir edilen anıların insanın hissetmesi ruhun paralel evren içinde boyutlar arası geçiş ile mümkün oluyor ve kader insanın hafızasında his boyutunda tecellisini gösteriyor bu konuda düşünceleriniz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ruhumuz sürekli gezinme halinde mi?

Eğer öyle ise açıklamanı okuyunca bu çok mantıklı..kendi görüşüm yok ek olarak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • seninle bayadır denk gelemedik özlemiştim ya ama soru şeklin farklı bu sefer rus kızların yok :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ruhun uyku esnasinda vucuddan ayrildigi dogrudur cünkü uyku haline yarim ölüm diyorlar.Bu baglamda gecmis ve gelecek arasinda bir köprü kurulma ihtimali var.

Öte yandan belkide bu imkansiz diyebiliriz.Ruh bedenden ayrilir gelecek hakkinda olan biteni görebilirmi sorusuna yanit vermek güc.Ama gecmiste yasanmamisya da bastirilarak yasanmisligin izlerini rüya olarak görebiliriz .

0|1
    0|0
  • paralel evren? fazla fringe seyretmişsin hacı... ruh konusuna gelince benim raştırdığım kadarıyla, uyku haline geçince ruh bedenden bağımsız şekilde zaman kavramının olmadığı alemde gezinir. orda zaman olmadığı için bizim gelecekte yaşadığımız şeylerin izi kalabilr. o anı da ancak yaşadığımızda anlarız buna da dejavu deriz...

0|1
    0|0

• yasanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...