Vucut geliştirmeyle ilgili bilgisi olan?

ben evde 2 3 ay boyunca yapabileceğim şeyleri yapıcam. bacaklarım ince öncelikle alt ve üst bacağımı kalınlaştırmam gerek. ikincisi hafif göbeğim var karın çevrem çok kötü zayıf bunun için bişeyler yapmam lazım. bileklerim çok ince bide.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim size söyleyebileceklerim ne yapmanız gerekenden çok neye dikkat etmeniz;

Öncelikle bu iş azimlilik gerektiriyor, bir iki hafta yapıp bırakacaksanız hiç başlamayın. Programlı saatli hareket etmeyin. Haftada 2-3 gün uygun olanıdır. Eşit aralıklarla yaparasanız yorulmadan sıkılmadan 6-7 ayda gözle görülür bir değişiklik fark edeceksiniz. Bundan sonrada spor alışkanlık haline gelecek ve hayatınızda yer edecektir.

Spor aktiviteleri için gerekli teknikleri youtube'dan izleyerek bu işin uzmanlarından görerek daha doğru ve verimli bir şekilde yapmasını öğrenebilirsiniz ya da cüzi miktarlarda ödeme yaparak spor salonuna yazılabilirsiniz. Beraberinde beslenmenizde yapacağınız küçük değişikler ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Son olarak vücut geliştirmek için satılan ilaçlara ve bitkilere itimat etmeyin sağlıklı bir insanın dışardan gıda takviyelerine ihtiyacı yoktur! Sağlık sorununuz varsa da doktorun reçete ettiği ilaçları kullanın spor salonunda ya da çevrenizden ilaç almayın lütfen.

0|0
    0|0
    • hergün 1 saat yapmayı düşünüyordum evde olduğum için

• 1 saat çok uzun ve hergün uzun süre spor yapmanız vücut sıcaklında 2 saat artışa neden olur spor sonrası soğuk suyla duş al. Testislerin çok ısınırsa testesteron seviyesi düşer. Uzun süre spor yapmak ekstra fayda sağlamadığı gibi hormon dengeni bozabilir proton tozlarıda aynı şekilde.

• 1. Evde kendi başına ağırlık çalışman yanlış 2. ilk bizim çalışacağımız yer karın çünki en kolay gelişen yerdir sonra kol bacak olarak devam eder beslenme duzyinin olmasi gerek

0|0
    0|0
    • ne yemeliyim mesela fazla kilo da almak istemiyorum ilk başta karın sonra bacak filan olmasa yani hepsini aynı anda başlasam olmazmı

• Ne Yemen konusunda diyet doktorlari karar verir dediğim siralamada yaparsan kolay gelistirirsin vücudunu aksi takdirde uzunca bir süre cevap alamazsin vücudunda :)

• @dersolsun3 bu abiciğimiz sana yardımcı olabilir. kendisi bilgilidir :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...