CARDİO NE ZAMAN YAPILMALI?

Arkadaşlar 2.5 aydır falan vücut geliştirmeyle uğraşıyorum hacim alcam ama hacim alırken muhakkak yağlanma olucak ben bu yağlanmayı en aza indirmek istiyorum bunun için karın idmanından ayrı haftada 2 kez 25-30 dakika cardio düşünüyorum bunu antremandan sonramı önce mi yoksa off gününde mi yapılmalı düşüncelerinizi merak ediyorum

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim bak şimdi. DÜnyada doğal binlerce sporcu var hiçbiri bulk döneminde yağ almadan kilo alamıyorlar ve hepsi bilimsel olarak çalışan insanlar. Bulktaki amacımız minimum yağ almak ve temiz kütle almak. Bunun içinde basit karbonhidrat ve paketlenmiş ürünleri tüketmememiz gerekiyor. Kilo alırken vücudumuzun yağa ihtiyacı var ve ağır antreman yapmamız içinde enerjiye. Savaş Cebeci youtube kanalını takip edin bulk ile ilgili videolarını izleyin.

0|0
    0|0
    • Kardeşim dediğin doğruda her İnsan Bir deyil 2 sene önce 85 kiloydum çok şişmandım sonra hiç spora gitmeden kendi kendime zayıfladım sabah koşularıyla dietlerle şınav mekik vs 25 kilo verdim güzel bir görünüm kazandım eskisine göre işte bu yüzden yağlanmak benim en büyük korkum benim metobalizma çoğu insana göre aşırı yavaş o yüzden cardio bana şart az miktarda yapmayı düşünüyom zaten haftada 2 fazlası kas kaybı savaş cebeci vücut geliştirme konusunda çok bilgili bir adam ama cardio konusunda ona katılmıyom kardio zaman kaybı diyo cardio sporcular için kesinlikle şart bana göre kalp ritmini düzenliyo kakp krizini engelliyo tavsiyen için sağol

• Ben de 87 kiloydum koşarak vs 12 kilo verdim fakat 12 kilonun yarısı da kastan gitti. Kardio ya gerek yok vücut geliştirme antremanında zaten nabız yükseliyor. Kimse sana yapma demiyor ama sen yapsanda bulk döneminde yağ alırsın...

• Farketmez hangi günde yaptığın dostum ama bana kalırsa cardio süreni biraz yukarı çıkar çünkü bildiğim kadarıyla +30 dakikadan sonra yağ yakımı başlıyo.

0|0
    0|0
    • antremandan sonra25 dakikalık cardionun üstüne 15 dakikalık karın idmanı eklesem nasıl olur

• karın kasını bana kalırsa haftada en fazla 2 kez çalış, zaten sürekli pasif olarak çalışan bir kas. ne kadar nasıl çalışıcağınıda sen belirle :D bu arada antremandan hemen sonra yapıyosan cardio yu 25 dakika bile fazla belki. salon hocan güvenilirse ondan yardım al kardo

Yükleniyor...