Kalçanın büyük ve dik kısaca seksi durması için hangi yöntemleri önerirsiniz?

arkadaslar denediğiniz veya duyduğunuz yöntemleri yazın lütfen.ameliyat krem gibi yöntemler olmasın ama.hayranı oldugumuz jlo,beyonce,kim kardashian gibi bayanların kalçalarına sahip olmak için ne yapmak lazım?kim in kalçalarını çok begenmiyorum ama beyonce ve jlo harika.zaten kalça ölçüm 105.küçülmemesi için uğraşıyorum.ama dik ve seksi durması için neler yapmalı?samimi cevaplar lütfen

1|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüş ve merdiven çıkmak çok fayda sağlar,ayrıca uygun iç çamaşırları giymelisin

4|2
    0|0
    • bi sorunum var kalçalarım hem yana doğru geniş hem arkaya doğru.kötü durmuyo ama yana olan genişliği önlemek için napabilirim?

• Burda yazamayacagım bir egzersiz var,ekleyebilirseniz paylaşmak isterim,sonra geri silersiniz

• selam,ben hırçıncocuk,bu nickime gelsene

Erkekler Ne Diyor 28

• İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede yaşıyoruz ... ( Can DÜNDAR )

4|3
    1|1
  • Çamaşır ile bile sağlayabilirsin bu görüntüyü.

1|0
    0|0
  • Hey Allah'ım ya bunuda kendime güzel görünmek için yapıyorum demiceksiniz heralde erkekler için bunlara gerek yok bence bu tür şeyler tam tersine erkeği sadece sizinle zevk için takılmasına sebeb olur .

2|0
    0|0
  • biraz genetikle alakalı bir durum latin ve güney amerika ülkelerinin bayanları zaten buna elverişli kazan gibi kalca ama bel incecik bizde böle bişi yok bu ırksal bir özellik spor düzgün beslenme önemli ama bir yere kadar

1|1
    1|0
  • Kalçalarını küçültmen lazım 105 senin için biraz fazla. Dik ve seksi durması için bol bol spor ve antrenman yap, mekik felan çek bence...

0|0
    1|1
  • Nasıl mı? Dans ve Spor.

1|0
    0|0
  • hani gene elle tutulur kalçan varsa topuklu ayakkabı güzel çözüm

1|0
    0|0
  • fazla oturmamalısın. kalça hareketleri var özel intden bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yoga, dans, pilates ve topuklu ayakkabı.

0|0
    0|0
  • alçalarını küçültmen lazım 105 senin için biraz fazla. Dik ve seksi durması için bol bol spor ve antrenman yap, mekik felan çek bence...

0|0
    1|1
  • Tahta gibi toton varsa hiç uğraşma boşuna

0|0
    0|0
  • kalçaya yatırım yapmak en güzeli

spor şart

0|0
    4|4
  • Shakira sanırım günde bir saat masa köşesine oturduğunu söylüyordu . ( Tahminimce kalçaların çizgi kısmını denk getiriyor :O )

0|0
    0|0
  • düzenli seks kalçalara şekil verir..

0|1
    0|0
  • Vurdur bence

0|0
    0|0
  • Sonra da kalçanıza bakınca biz sapık oluyoruz :D

0|2
    0|1
    • ben demem kanki ya napıyım söyle :)

• Görmeden pek bir yorum yapamam bir foto atsan? :D

Şaka bir yana o daha çok vücut yapısına bağlı ya, sıkılaşması için küçülmesi lazım boyutunu koruyarak sıkılaştıramazsın.

Öncelikle hergün 30 dakika koşu yap, bol su iç bu basen yağlarını eritip kalçanı daha büyük gösterir. İkinci olarak squad hareketi yapmalasın link kalçayı sıkılaştırmak için birebir.

Bunları yaparsan 1-2 aya daha büyük ve sıkı kalçalara sahip olursun :)

• Ha birde çok ekmek yeme

• Ben bir yöntem biliyorum, ama sadece görsel olarak

0|0
    0|0
  • kalçaya yönelik pilates hareketleri yap sıkılaşsın kalçan iyi ama sık olmasını istiyorsan tabi.

0|1
    0|0
  • ilk başta kilo ver bir dostum :D

0|0
    0|0
  • vurdur... :D

1|2
    3|2
  • Senin ilacin bende hiltican..

:D

0|0
    0|0
  • bacak omza dene partnerinle :)

0|0
    0|0
  • Step,

pilates,

aerobik,

Topuklu ayakkabi :))

0|0
    0|0
  • Sabah Aç karna, öğlen tok karna, akşam yatmadan cinsellik :)

0|0
    0|0
  • kalçam büyük dedi aleti eline alan yorum yazmaya başladı zaten ne uğraşıyon biraz spor yap yeter

0|0
    0|0
  • spor yapman gerek elimde videolar var ulaşırsan yollabilirim

0|0
    0|0
  • düzenli anal seks ile kasları şıkılaştırabilrsin.

0|0
    0|1
  • vurdur hafız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 105 kalça ölçüsü diyorsun ama bel 65 cmden fazlaysa ya da geniş ve yayıksa kalça o ölçü bir işe yaramaz.basen olmamalı ve kalça dışa doğru çıkık olmalıdır.Çok hafif baseni seven var ama yayık kalçayı kimse sevmez herhalde.kaan berberoğlunun sitesindeki kalça hareketleri epey bir sıkılaşma sağlıyor fiytnessada gidersen orda bir alet var adı aklıma gelmedi bacaklarını açmak ve kapamak için zorladığın onlada arkaya doğru sivrileşir kalçan kalkık durur.topuklu ve geçici ve görünürde çözümdür.giydiğinde tabiki kalçan yüksek ve sivri durur çok hoş olur ama bende varise sebep bu genç yaşımda ve düzgündü bcaklarım hafif çarpık gbi oldu şimdi nadiren kullanırım topukluyu.benim tavsiyelerim bu kadar :)

1|0
    0|0
  • Plates yap bosu yap , basenlerini erit , toto kaslarını çalıştır hem sıkılaşsın hem şekle girsin . Minibolu bacak arana yerleştir var gücünle sık 20 ye kadar say bırak sonra tekrarla , en güzeli bu çalıştıran ..

1|1
    0|0
  • Pilatese başla sıkılaşırsın. Bide kalçanın daha dik durması için çoraplar var Pentide falan bulunuyor. onlardan alabilirsin.

2|2
    0|1
  • 105 çok büyük değilmi?

0|1
    0|0
  • Dediğine tek çözüm squat ;) Ne demişler "Do squats like your ass depens on it." :)

0|0
    0|0
  • Hiç öyle yapma bence benim bir arkadaşımın ki öyle ama gerçekten hiç hoş durmuyor çok dikkat çekiyor herkes bakıyor filan rahat edemez insan

0|0
    0|0
  • Nedir bu büyük kalça merakı ya :D

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı giy :)

0|0
    0|0
  • Bel ölçün kaç? 60-65 ise harika.

Plates iyi gelir her şeye.

1|0
    0|0