En yakın arkadaşlarınızdan zaman zaman soğuyor musunuz?

Ben bazen soğurum,aramasınlar,sormasınlar isterim. Tahammül edemem onlara ama çok kısa sürer,2 gün filan. Size de oluyor mu?

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• hergün nefret ediyorum fakat şuan üni 3 e gidiyorum ve 9. sınıftan beri hep yanımda liseyi aynı sınıfta okuduk üniye gelince ayrılız dedik malesef gene aynı sınıftayız :(:(:( şuan ev arkadaşım

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • aynen oluyor

0|0
    0|0
  • evetttttttttttttttttttttttttttttt

0|0
    0|0
  • Aynen ya bazen çok sinirlendiriyolar özellikle şu el şakalarına falan hiç sevmem ne o çocuksu çocuksu hareketler kız yapınca neysede erkek dedğin ağırbaşlı olur biraz

0|0
    0|0
  • en yakın arakdaşım için düşünmem bile. beraber yaşasak sıkıntı yapmam

0|0
    0|0
    • Ben üniversiteni ilk yılı en yakın arkadaşımla aynı evde kaldım,bir süre sonra kendini benim annem sanmaya başladı. Neredeyse "akşam ezanından önce evde ol" filan diyecekti,dayanamadım ayrı eve çıktım.

• benim en yakın arkadaşım dışardan gelirken tedbir olsun diye bir paket sigara alır gelir..

mangalı yakar pişirip pişirip önümüze koyar..asla karışmaz hiçbişeye..çok değerlidir her açıdan fulldür ..eğitimi kariyeri makamı insanlığı..adamda yok yok..ve bebelikten arkadaşım 3 4 yaşından beri.

şimdi ülkenin bir ucunda ben bir ucundayım ama tabanvayla bile giderim icap ederse

• ne hoş ne hoş

• oluyor desem yalan oluyr olmuyor desem ylan olur

0|0
    0|0
  • evet oluyor bazen ara vermek değişiklik iyidir.

0|0
    0|0
  • Olsalar da olur, olmasalar da olur. Nadiren görüşürüz.

0|0
    0|0
  • Evet oluyo ya.

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasim yok. Herkese esit uzakliktayim.

0|0
    0|0
  • Fotoğrafındaki çift ne yapıyor ?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim baya uzun sürüyor bu durum.

0|0
    0|0
  • En yakınlar sabit kalır , kaypak olanları siler atarım ...

0|0
    0|0
  • evet hatta kankalarımdan birine geçen gün çok soğudum ama Allah'tan aramız düzeldi

0|0
    0|0
  • evet oluyor bazen en yakınımdaki kızdan nefret ediyorum.. sonra diyorum köprüyü geçene kadar ayıyya dayı dicen...

bazen insan kendine tahammül edemezken,ailesine tahammül edemzken , arkadaşına tahammül edememek istememek çoook normal...

0|0
    0|0
  • bazen kendimle bile konuşmak istemiyorum o derece yani :)

0|0
    0|0
  • Ewt,suan ben o durumdayim..kirginim ona ama duzelir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...