Neden bu kadar çıkarcısınız ki?

Karşılıksız iyilik yapmıyorsunuz, birine duyurmadan yardım etmiyorsunuz, karşılık beklemeden sevmiyorsunuz, insanları kırmak, destek olmaktan daha kolay geliyor, herşey güzelken varsınız, zoru görünce hemen pes ediyorsunuz, sabretmeyi bilmiyorsunuz. bir durup düşünün, nerdeyim, ne yapıyorum, elime ne geçti diye düşünün. bu kadar basit mi, herşey bu kadar basit mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok sık iyilik yapmam ama yaptığım zamanda kimseye ispata girmem. Ne kadar az iyilik, o kadar az uğraş. Tam hakkıyla hakedene yaparım ve karşılıkta beklemem.

0|0
    0|0
    • yapacağın iyiliğin "hakeden"i olur mu ki? :)

• iyilik yapmak için insanların o iyiliği haketmesini "bekliyorsun". anlıyorum... :)

• Beklemiyorum, o iyiliği haketmesi için bir şeyler yapmasına gerek yok. Sorun da bu zaten, "iyi görünmek" için bir şeyler yapmaları. Ben bunu istemiyorum. Sen beni anlayamazsın ki, geçelim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaptigim hicbiseden karsilik beklemedim,eger beklemis olsaydimşu ancok mutsuz olurdum :)

0|0
    0|0
  • bişeyde çıkar varsa ona iyilik demem ben.. öyle düşünen hiç yapmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• karşılıksız iyilik yapıyorum

yardım da ediyorum

adı üstünde karşılıksız ama hayatımda hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor

0|1
    0|0
    • "ama hayatımda hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor" iyilik yaptığın için beklenti içinde olduğunun en iyi göstergesi. ben de bundan bahsediyorum işte. karşılıksız olduğuna emin misin yaptığın iyiliklerin?

• ben iyilik yapıp karşılık beklemedim zaten.

hiçbir zamanda hiçbirşey istediğim gibi olmuyor ama ben yinede iyilik yapıyorum karşılık beklesem bu kadar kötü duruma rağmen iyilik yapmazdım ;)

• Güneş Sistemi şimdi yerle bir olsun. Koca evrende tüy bile hareket etmez, kimse farketmez. O kadar küçük ve değersiziz. Bu açıdan bakarsak her şey fazla basit. Bu ciddilik niye?

0|0
    0|0
  • İnsanların geneli kolay ama acı olan yolu seçer.Yolun sonunun çukur olduğunu görmezden gelirler.

Güçlü kişiler zor yoldan ilerler ve karşılığını alırlar.

Çıkarcıların hepsi zayıf iradesiz insanlardır:..

0|0
    0|0
Yükleniyor...