Sizce doğru olanı mı yaptım..

sevgilimle 4 yıllık bir ilişkimiz vardı.beni eski çıktığıyla aldatı sonra ben duydum ve bitrmek istedim ama o ben ondan intikam almak için böyle yaptım sevmyrum onu faln dedi.7 ay peşimden koştu sevdiğine inanmaya başladım.çünkü bu süreçte herşey yaptı barışmak için.sonra 1 ay sesiz kaldı ve yine aramya başladı..sonra bende dedim pişmandır barışym falan dedim 2 ay konuştuk derken bana hayatımda biri var dedi..ama seni sevdiğim kadar onu sevmiyorum diyor.bende dedim eğer o varsa ben yokum sonuçta o kızın yaşadıklarını bende yaşadım yapamam falan dedim.bana kısemt olsa biz kavuşurz faln demeye başladı bende ona dedim kısmet insanın elinde sevsen başkasını almazdın dedm sonra dedim arama beni faln dedim o da tamam dedi ama konuşyor msnden mesajlar yazıyor seni çok özledim faln.bende ona eğer seviyorsna bir yolunu seç oda dedi kısmet.bende dedim zamn bundan sonra ben yokum dedim..sanki bunları görmüyormuş gibi ee nasılsın faln diyor.bende kapatım bütn iletişimimi artık onunla gçrşmeyecm sizce doğruyu mu yaptım anlarmı..ayrıca ikimizn ortak bir erkek arkadşımz var onunla konuşmamı engelliyor erkeklerle konuşma diyor.sanane dedim amacı ne bunun.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sacma sapan iş yapmışsın. adam 7 ay peşinden kosmus be. 4 yıllık ilişkiniz olmus. sacmalamıssın. en iyi erkek pişman olandır. Sen 7 ay kosturmussun. ne diyebilirim ki sana

kaybettin onu. o da seni

0|0
    0|0
    • ama beni aldattı..düşün ilk kez değil 4-5 defa.bi kere yemin ettirdim ona ölümümü gör bidaha konuşmayacan diye yemn etti ama yine görüştü..ben nasıl bırakmasaydım.

• Aptal aşık ne demek biliyorsundur. senin gibi işte. aldatılsa da umrunda degil nasıl bir aşksa.

4 sene ya yazık.

Neyse dedim ya unut onu. iyi günler

• unutmaktan başka çarem yok zaten..çünkü artık eskisi gibi düşünmüyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Hacı biz bunlara teknik direktör diyoruz. Maça as kadroyla çıksa bile mutlaka yedekte oyuncusu olur. Onun için bunlara tekme tokat dalmak lazım , sürüm sürüm süründürmek lazım , asmak lazım , kesmek lazım. aboooooooo. En iyisini yapmışsın sen

0|2
    0|0
  • kasap et derdinde koyun can derdinde cocuk sıkının keyfıne kosturuyor sende muhabbet ettikce bırakmıyor bir öyle bir böle ver küsküyü gitsin muhatap olman hata

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissin..benim dusuncem bunun hayiri yok.sen demissin ya kismeti kendin yaratirsin diye Aynen oyle..Allah gonlune gore verir..dusunmeyi birak ne kadar devam ederse o kadar mutsuz eder seni..saygilar...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederm 3 aydır peşinden koştum egosu tavan etit yeni aklım başıma geldi artık sildim onu

• inşallah :D

• Masallah :-) dua et bol bol

• yani bence sen secenekler arasında bırısın arkadasın bos kaldımı senle ılgılenmıs sonra baskası ıle. sen hala yaptıgım dogru mu dıyorsun ekndıne bıraz deger verıyorsan ıkı dakıkada sıl at

0|0
    0|0
  • uzakdur kardeşim sen amacı herkezi her isteiğimi alıyım seni sevebilir ama egosu öyle tatmin olacak bu hep böle gidicek durduramazsın

0|0
    0|0
  • Diğer kız arkadaşına söyle.

0|0
    0|0
  • Kendine saygın varsa iletişimini kesersin.

0|0
    0|0
  • Sevmiyo demekte saçma olur.Sevmese 7 ay niye koşsun peşinden

0|0
    0|0
    • ama sevseydi 2 kişiyide bir arada bırakmazdı ne benden vazgeçebiliyo nede bırakıyor.bu mu sevmek

• O zaman tek cevap kalıyo çocuk şizofren

• evet gayet doğru yaptın çünkü onun derdi malum ..ne seni ne diğer bayanı sevdiği yok.

0|0
    0|0
  • En dogrusu kardeşim sevdigi filan yok o lavugun seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...