Ne olacak bu Gs'nin hali?

Arkadaşlar takımda baya bir sorunlar baş göstermeye başladı Acaba son yapılan transferler Takım içi dengeleri bozmuş olabilirmi ne dersiniz..?

Güncellemeler:
Ben şahsen Gs'li değilim ama bir Fb'li olarak Ebedi dostumuz ve rakibimiz olan Gs'ye Schalke maçında Başarılar diliyorum...

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• GS de sorun sistemle fala oynanması. 4-4-2 yi basan orta saha oyuncularından kurduğun zaman zaten iyi futbol oynuyor GS. Sneijder in gelmesi bu sistemi bozdu. Dün ilk defa 4-4-1-1 le başladı takım ve ilk yarı mükemmele yakın futbol oynadı en az da 8 gol pozisyonu var. İkinci yarı ise iki forvet ve ambrabat la devam edince orta saha oyundan düştü. Aslında çözümü bu kadar basit. Şahsi fikrim daha önce de söylediğim gibi FB nin şampiyon olacağı. GS kadıköyde bilindik 4-4-2 ya da sneijder le 4-4-1-1 le oynarsa bu sene şampiyon olur ancak drogba-burak arlalarında sneijder le Fener şampiyon olur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle Madonna konseri için Zemini Feda eden yönetimi kınıyorum sonra ise Galatasaray her maç farklı bir 11 farklı bir dizilişle sahaya çıkıyor bizim oynayabileceğimiz en iyi sistem 4-2-3-1 dün bu sistemle başladık ben dün oynadığımız oyunu çok beğendim taki Sneijder ve Emre Çolak çıkana kadar

0|1
    0|0
  • Bence çok bozdu Umut sene başında vazgeçilmez oyuncuydu ama drogba geldi adamı satmayı düşünüyorlar emre sneijder geldi adamı kesti onuda kiralamayı düşünüyorlar daha kötüye gidebilir haftaya Kayseri deplasmanına geliyorlar ve çok zor bir maç olacak 2. yarının en formda takımı Kayserispor ve burdada puan kaybetme ihtimali söz konusu

0|0
    0|0
  • çok havalanmak iyi değil

1|0
    0|0
  • ilahi adalet !

0|0
    3|4
  • Gsnin hoşafları yeni transferler:D zemini bahane ediyorlar,madem eskişehir olsun,karşılaştığı diğer takımlar nerde oynuyorlar acaba:D ulan bir cacık olmaz bunlardan,hakemsiz gelin hakemsiz

0|0
    0|0
  • takım hala çok iyi top oynuyor dün resmen tek kale oynadık 90 dakika mu mağlubiyet oyuncuları da kendine getirecek çok değil 9 hafta sonra şampiyonuz inşlh

0|0
    0|0
    • Takım içinde Asker den cok General oldugunu düşünüyorum...

• kardeş sen dünkü oyunu izledinmi ondan önceki ordu maçını izledinmi geçen seneki 2-0dan 3-2 lik maçı izledinmi bu takım ruhudur olur bazen böyle şöyler iyi gün taraftarı değiliz

• Ligde 1., şampiyonlar liginde 2. turda.

0|1
    0|0
  • Tek sorunumuz zemin ve yanlış değişiklikler, yanlış kadro seçimi

0|0
    0|0
  • o sorunlar bu sezonun geneline bakıldığında hep vardı ki,sezon başından beri galatasaray lehine kusursuz olarak işleyen tek şey hakemler.

0|0
    2|3
  • Bence bozdu G.Sarayın bir sistemi vardı iyi işleyen bir sistemi ama sırf taraftarın gözünü boyamak adına yıldız transferi yaptılar ve sistem de bu transferlerle değişti oyuncuya göre artık sistem kuruyor G.Saray. Bu 2 transfer yerine stopere ve sol beke oyuncu alsalardı daha iyi olurdu benim fikrim budur.

0|0
    0|0
    • Transfer politikasının baştan Aşaği yanliş oldugunu düşünenlerdenim...

Yükleniyor...