Galatasaray'a ne oluyor?

Ben BJK liyim... Dün G.Saray maçını izledim direkten dönen toplar kaçan penaltılar pozisyonlar... GENÇLER bir iki kez geldi gol attı galip ne oluyor bu Galatasaray a biz BJK ve Onlar Febnerbahçe nin nazarı mı deydi? Bunu samimi soruyorum takım kötü oynuyo desem HAYIR herşey yolunda SONUÇ YOK neden boyle?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamış değiliz ki :) Takımın komple bir abdest alması gerekiyor bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Umarım artık düzeliriz.

1|0
    0|1
    • Um um... :) dağlara taşlar yağar İNSALLAH :P :D (şamp. ligi hariç orada sizinleyiz ;) )

Erkekler Ne Diyor 8

• fazla hava iyi değil.efendi olsunlar biraz

0|0
    0|0
  • Sistem bir türlü oturmadı her hafta değişik bir 11 değişik bir diziliş Fatih Hoca bana göre dünkü maçta devre arasında 4-2-3-1 bozmadan Burak´ı oyundan alıp Drogba´yı oyuna soksaydı bence galip gelirdi ama her ne olursa olsun dün iyi oynadık

0|0
    0|1
    • iyiydiniz ama... Yok hacı siz OLMAYACAKSINIZ :( :D Bari schalkeyi yenin yaaa...

• benim yorumum şu

fatih hoca dün akşam ilk yarıda oynayan gs yi gördükten sonra ben bu maçı alırım dedi

defansı sabit tutup orta sahayı ileri sürdü gol bulmak için.

böyle olunca defansın gözü bir sağa bir sola baktı kararsız kaldı golüde yedik

vay amk

0|0
    0|0
  • hocam iyi bir konu kutluyorum sonunda objektif yazmışsın.

ben hiç üzülmedim inanırmısın takım geçen seneki futboluna geri döndü

fatih hoca nın sneijder ve emre yi neden oyundan aldığını anlamadım olay ondan sonra koptu .

1|2
    0|0
    • Ya ben sewindim zaten sewiniyorum ama ne oluyo bu takıma arayı açıcak kesin şampiyon denirken BJK Ts uyi yenerse GS nin ensesinde olacak...

• :) İSALLAH tur atlarsınız ;)

• aynen çeyrek final yıllar sonra ilk kez avrupada nisan ayını görürüz.

• Kaçan penaltı diyorsun da, o pozisyon'da penaltıdan başka her şey vardı.O pozisyona taç dese bile daha mantıklıydı mk.

0|0
    1|1
    • Bencede penaltı değil farkındayım ALLAH bu adalatiii... Gol olmadı ama sonuçta Penaltı kaçtı...

• nasıl ne oluyo ya sezon başından beri top oynamadan alıyordu boş beleş puanları geçen haftada 1 puanı hiç haketmemişti,dünde 40 yılın başı bir top oynadı ve hakemin tüm çabalarına rağmen kaybetti.ilah adalet de geç işte

0|1
    2|4
    • fenerbahçe mi çok güzel oynuyor

ya işinize bakın webonun penaltısından bahsetmiyorum bile rezillik

• Allah beyin dağıtırken ya size cömert davranmamış ya da sizde bir kişilik bozukluğu var.öncelikle weboyla drogbanın pozisyonunu kıyasladığın için seninle kesinlikle futbol tartışmıyacam ama bu beğenmeyen 6 lavuğa da önerim önce adam olun tarafsız olmayı başarın sonra gs,fb neyin peşine düşüyosanız düşün.

• Fatih Terim ve burak boy abdesti alsın.

0|0
    0|0
  • hamit maça cünüp çıkıomuş.

0|0
    3|4
Yükleniyor...