Bu durum bizi arkadaş mı yapar ? Erkeklere soruyorum özellikle !

Merhaba,uzun süreli bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla cinsellik yaşıyoruz,ilk birlikteliğim,birbirimize güzel sözler söylüyoruz,görüşüyoruz,geziyoruz yani sevgili gibiyiz :)

Size sorum su,bir her konuyu konusabiliyoruz ama onun icin. Söyle anlatmam gerekirse,mesela yolda bir kadın görsek,kalcası hakkında konusabiliriz bana kalcasını söyleyebilir. Ya da beğendiği bir p*rno star varsa,onun resimlerine birlikte bakarız. Sokaktaki bir kızın saçını beğenmişse bana söyler, sınıftaki bir kızın kilosu mesela hoşuna gittiyse böyle olmanı istiyorum der. Ben bu durumdan rahatsız olmuyorum,konuşmayı seviyorum,erkek oldugundan dolayı hani bana söylemese de nasılsa o kıza bakıcaktır diye düşünüyorum ve en azından neye baktıgını biliyorum,hemde mutlu oluyorum. Ne tarz seyleri beğendiğini bilmekten. He bana gelince,mesela bende bir ünlü erkeği beğendiğimde söylerim,ya da cevremizdeki bir erkeğin giyimini beğenmişsem söylerim. Canım sana da bu ayakkabıdan alalım seklinde... Ama tabi ki bayan oldugumdan ve ona olan, erkekliğine olan saygımdan asla bir erkeğin vücudu hakkında konuşmam ki zaten öyle kaslı erkekte sevmem :) Dikkatte etmem acıkcası baska erkeklerin vücuduna. Sımdı bizim böyle konuları konuşabiliyor olmamız,özellikle kadınlar hakkında,cinsellik hakkında benim bu sekilde rahat olmam normal mi yoksa beni erkek arkadaşı gibi görmesini mi sağlar bu durum? Ne dersiniz beyler,dogru bir sevgili miyim?

Güncellemeler:
Sevgili gibiyiz derken hani sevgililiğe ait her seyi yapıyoruz demek istedim :)
Ayrıca kadınlardan konusuyor olmamız onu kıskanmadığım anlamına gelmez,bir kadınla konuşsa kızabiliyorum,kıskanıyorum. Ya da biri ile samimi olsa yapmaz ama,kıskanırım. Geç döndüğün de de kıskançlık yaparım yani kıskanmıyorum demek değil ama bir kadının kalçasını beğendiyse normaldir diyorum.. Sizce dogru bir durum mu ? Sokaktaki kadın ne de olsa,hani beğenebilir diyorum paylaşabilir. Ya da bir ünlüyü beğenebilir. Beğenmekte değil,mesela kadının kalçası aşırı büyükse onuda konuşuruz..
Ayrıca 5 yıllık ilişkim bu bahsettiğim kişi sevgili gibi derken,arkadaş gibi değiliz,birbirimize değer veriyoruz bu anlaşılmasın. Yanlıs ifade ettiysem aramızdaki tek bağ cinsellik değil.

Sevgililiğe ait her seyi yasıyoruz demek istedim

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili gibi nedir? cinsellik yaşıyorsun. ama sevgili gibiyiz.? Amacın ne ?istersen sana milyonlarca cinsellik isteyen erkek bulayım?

2|2
    0|0
    • Hangi erkek cinsellik istemez ki ? + 1 veriyorum arkadaşım tebrik ederim :)

• +1 de benden böyle geri zekalılar hala var işte hocam :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• hızlı giden atın b*ku seğrek düşer derler düşün bakalım ne anlıcan ?

1|1
    0|0
  • bence gayet güzel bir ilişkiniz var onunla herseyi konusabilmen vede anlaşabilmen birbirinizi tamamladıgınız anlamına geliyor bence ama cinsellik konusundauçma istersen bir arkadasın dediği gibi türk toplumunun bekaret olayına bakısı cok corun olur

1|0
    0|0
  • Abi daha ne istiyorsun , bırak sevgili olmayı siz eş olmuşsunuz eş :)))))))

1|1
    0|0
  • bu biraz abartılı bence bir kere size saygı duymalı ve sizi başkasıyla kıyaslamamalı bu bir

ikinci husus ise su; eğer dediğiniz gibi şunun şurası bursı güzel sen de söyle ol böyle ol diyorsa ilk bulduğu fırsatta sizi aldatacağından emin olabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • evlenmedıkten sonra ne desen haksızsın. kocan degıl sadece ( sevgılı= kendını kullandırtmak) yasıyorsunuz. yanı boş boş boş sonuç olarak ayrılacaksınız.

0|0
    0|0
  • Sız sevgılı deılsınız ole takılıyonuzw maksat abaza kalmamak hesabı olmus sızın kı :)

0|0
    0|0
  • bence devam et senin yanında kendini rahat hisseder zaten sevgili olmak önce arkadas olmak demektır bırbırınden keyf almaktır devamm

0|0
    0|0
  • bence on numara beş yıldız demek uzun ilişkilerde sadece biz böyle değilmişiz

0|0
    0|0
  • Naber Fuckbody?

0|0
    0|0
  • Siz asmissiniz birader ne oldugunuz belli degil

0|0
    0|0
  • Kaç kere güncellemiş lan.

0|0
    0|0
  • Sevişmeye devam o zaman ?

0|0
    0|0
  • yazık be güzelim niye teslım ettn kendını ...kendını ewlenecegın adama saklamalıydın üzülüyorum böyle seyler okuyunca

1|0
    1|0
    • okuma o zaman :D sana ne ayrıca ıstedıgını yapar uzuluyomusmus

• sana ne diyene bak nie dahıl oluyorsun ki...sende yiyenlerdensin anlasılan

• sana bişey diyimmi o seninle evlenmezşu ansiz fuckbody den başka hiçbirşey dğeilsiniz :) türkiyedede bekaret olmadan evlenmen nekadar zor olduğunu zamanla anlarsın

0|0
    0|0
    • 5 yıllık iliskimden bahsediyorum ve ben istemediğimde cinsellik yaşamıyoruz?

• :) devam et hemcinslerimi benden iyimi tanıyorsun bende zamanında yapmıstım biyerden sonra sıkıcak onu emin ol

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek arkadaşın sana buyuk saygısızlık yapıyor bunu bil. sana saygı gostermıyor ve değer vermıyor verse seven erkek başka kadınlara ovmez soylemez sana. hoş beğenmesı oyle sayler soylemesı normal değil ve sapıkça. hadı bunları geçtım sen kendıne değer vermıyomusun saygı duymuyomusun bunları soylettırıyosun başka kadınlar senden guzel olabılır ama bu tarzz sozler bır kadının onurunu kırar

0|0
    0|0
  • Normal değilsin canım,seven kıskanır.. Sizin ilişkiniz bana tuhaf geldi :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...