Paranın satın alamıyacağı hiçbirşey yok diyorumvar mı?aksini ispat eden ?

SAğlığın ç.ok az kısmı haricinde herşeyi ama herşleyi satın alıyor aşk sevgi insan , kadın , arkadaş , aile , dost , güven , saygı yani parası olupta sevilmeyen ve saygıu görmeyen ben birisi tanımıyorum yalan mı ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• parayla alınmıssa sahtedır boyle dostluk ask saygı sevgı

0|0
    0|0
    • parasızda sahtedir aşk sevgi ıhhh burun kıvıra kıvıra sevilir başkasını bulunacada hadi*derler erkeğe , işte o başkası paralısı oluyor yani sahte olan birşey yok ortada

• hoşlanıyoruz mu ben sevgi nerde ben orada olurum çirkinlik güzellikl diye kimseyi ayırt etmemdim sadece beni bir seven çıksın ona hem güzel olurum hemde yakışıklı

Kızlar Ne Diyor 2

• Parası olmayan ama dostu,arkadaşı olan, aşkı bulan insanlar var ya hani? Onların sahip olduğu o huzuru satın alamazsın.

0|0
    0|1
    • öyle bir alırımki param olsun yalnız olayim ya ailem olmasın kimse olmasın , parasıuyla değilmi çağırırım eve 2 tane eskort sabaha kadar huzur bulurum yani , aşk sevgi konusundada giderim kızı tavlamaya çalışırım hayır diyemez naz yapar ah uh der sonunda seve seve kabul eder ve aşık olur bu kadar basit

• mutsuzum sevgiye açım

• ne diyeyim bu yoldan gidersen umarım bulursun mutluluğu..

• aşkı nasıl satın alıyor !

0|0
    0|0
    • parayı ver al git bir barın önüne güzel bir arabaylaya da motosikletle bak neler düşüyor diyeceksin ki ee bu askı satın almak degil ki bende kasardan bahsetmedim derim bir iki ilgi gösterecek kız illaki çıkar birdeaşık ettin mi olay tamamdır

• param var evim var mesleğim maddi durumum iyi gidiyorum arkadaşlarımın arkadaşlarıyla tanışıyorum ortamlarda saygıu görüyorum kızlarda bundan etkileniyor aiık oluyor , böyle satın alıyor

• aşk bitince paranı soracaktır ama !

Erkekler Ne Diyor 4

• aşkı satın almaz diyen arkdaşlara sesleniyorum aşk olunca parayı gözünüz görmez ve sonra parayı sorar ve ayrılırsınız yalanmı?

0|0
    0|0
  • öyle param olsun etrafımda kimse olmasın sevilmeyeyim yine mutlu oluyorum diyenlerdenşm tek aşkım tek sevgilim param

0|0
    0|0
  • istediğin kadar paran olsun asla bir dinazora sahip olamazsın

0|0
    0|0
  • sağlık mutluluk yakın çevrede örneklerini görürsün para hırsı bürümüs gözlerini açarsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...