Video hakkında ne düşünüyorsunuz? Aracınıza yaptırmayı düşünür müsünüz böyle bir uygulamayı?

Video hakkında ne düşünüyorsunuz? Aracınıza yaptırmayı düşünürmüsünüz böyle bir uygulamayı?

link

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu teknoloji birkaç yıldır var. Gelinliklere nano kumaştan zırh geçebiliyorlar. Artık tekstil sektörünün her alanda yeni teknolojisi, nanoteknoloji.

0|2
    0|0
    • Buradaki videoda marifet tekstil ürününde değil, kumaşa yapılan bir uygulamada. Yani aracınızın kumaşı ne olursa olsun, bu uygulama yapıldıktan sonra her türlü sıvıyı kumaş emmiyor. (meyve suyu, kola,soda vb)

• Geçen hafta bir tekstil firmasını ziyaret ettim.. Sütyen ve külota da nano teknoloji uygulanacağını söyledilr.

• hmm ilginçmiş amaç ne peki? burdaki ürün suyu emmiyor olması. İç çamaşırda suyu emmeme mantığını çözemedim. Vardır illa ki bir artı yönü...

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçük çocuk varsa illaki şart derim.

0|2
    0|0
  • olsa ıy olur ama olmasada olur yani

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İlla ki yaptırırım :)

0|2
    0|0
  • kesinlikle yaptırılmalı heleki küçük çocukya da kardesınız varsa

0|2
    0|0
  • Benim aracıma alırken yaptırdık, çok faydasını gördüm ben, ne biralar , ne çayları kurtardı. Hatta geçende arka koltuğa birşey sıçradı , hiç bulaşmadı çok hoşumuza gitti. Faydalı bence yine araba alsam yine yaptırırım.

0|1
    1|0
  • Kim bilir kaç paradır değerli bir arabam olursa yaptırırım.

0|1
    0|0
    • Zannedilenin aksine çok yüksek değil fiyatı. Ayrıca minimum 1 yıl garanti veriyor bunu yapan firma.

• Ucuz ya öyle uçuk bir fiyatı yok, bizim araca 300 e yapmışlardı. Tabi firma bu firma değildi.

• Şart değil.

0|0
    0|2
Yükleniyor...