Canından çok sevdigin insanın ailesi seni istemese naparsın?

sorum açık ve net sevdigin insanın ailesi sana karşı iyi olmasa istemese ama ikinzde birbirinzi çok seviyorsunuz yaşınız 20 birbirinzden vazgeçemiyorsunz sevdiginzde sizzi ailesi için bırakmyr bana bırakk zmnı gelince olcak herşey diyorsa naparsınız ayrılırmısınız yoksa herşeye ragmen mücadele edip ayrılmazmısınız ?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Aile istememe durumu da neyin nesi?

zamana bırak

1|0
    0|0
    • ailesi kara cahill gibi bşy sevmek ayıpmış gibi bni yadırgıyolar namusuzlukmuş gibi bir kere konuştu annesi

• korkuyorum annesi çok kötüü :(

• korkma birşey olmaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben döner giderim aga. Bunu o kıza yapmaya hakkım yok. Neden diye sorarsan kızın hayatını kısıtlamış olurum. Canından çok seviyorsan fedakarlık yapmak zorundasın. Bu acı bir gerçek..

1|0
    0|0
    • nereye döner gidersin ?

• Zannetmiyorum. Eğer ki erkek arkadaşına güveniyorsan mücadele edecektir , dert etme. Bunu dert edipte çocuğa da yansıtma .)

• tamam

• Mücadele ederim eğer gerçekten sevdiğim kişiyi bulmuşsam sonuna kadar devam ederim ilerde keşkelerle yaşıyacağım bir hayat yerine mücadele edip herşeye ragmen savaşmayı tercih ederim 2 insan birbirini seviyorsa aile falan hikaye ama tabi acele etmeyin yaşınız genç daha

1|0
    0|0
    • evt genç bizde hmn evlenmeyi düşünmüyorz ztn askerdn glsn işini kursun öyle bir yüzük takılmasını istiyodum ben adı konulsun diee ama ailesi karşıı on sene beklersn diyorlar

• sorun etme karşındaki kişide sana değer verip yüzük takmak istiyorsa sorun etmeyin gidin ailesiyle bir yemek yeyin askerden gelince deyin siz istesenizde istemesenizde yüzük takıcaz ama size saygımız var sizin izninizle bunu yapmak bizi daha çok memnun eder mutlu olmak istiyoruz deyin . Yani çözülemicek birşey değil sonuçta evlenince anne babasıyla yaşamıyorsun . Akrabam vardı bir evlendiler ve sorun olmadı şuanda kıza pek sıcak davranmıyorlar ama yinede çocugunun mutlulugu oldugu içn farklı olr

• işlh öyle olurr ben artık ailesiyle muatap olmak istemiyorum işlh o gün olcak alcam oglunu kolumaa o gün o kadın çatlaycak içimi yaktılarr içleri yansın sebep yokken bizim aramızı bozdular ama oglu hala benim peşimi bırakmıyorr

• cocuk zaten cevabını vermiş zamana bırak hallolur diye. bencede daha erken bazı kararlar vermeye. haa ikinizde cok seversiniz mutlu olacagınıza inanırsınız ozaman önünüzde kimse duramazzaten.

1|0
    0|0
  • ya kaçarsın mutlu olmak içinya da dizini kırıp oturursun elinde mendille

1|0
    0|0
    • :(

• Herşeyi yap ama kaçma

• kaçmam ztn benimmi ailem istemiyor kendisinin ailesi ,istemiyor koysun erkekligini ortaya

• Beklemeli yaşınız daha genç zorlayın bıraz ılerdede olmazsa..ayrılın yapacakl bısey yok..Aile dağılmasın:

1|0
    0|0
  • Bu dünyada kimse kimseyi canından fazla sevemez bir kere onu bir açıklığa kavuşturalım ! link

0|0
    0|0
  • Neden istemediklerini sorgularım

1|0
    0|0
    • ortada bir sebep yokk sevdigimn ailesi çokk kendini begnmiş ama görsen ayrnları yok içmeye attan giderler s... oglanları bir tek erkek çocuk yemn törenine bile gitmediler ailesineden çok seviyorum ben onu deger veriyorm anneisi beni kıskanıyor galiba bu yzdn bana karşı bakıo oglu sürekli benimleee konuşuyo falan ben böyle düşünüyorum çnkü başka sebep yokk namusum desem temz ailemde bşy yok kendilernde iii

• çocuğun ailesi neden sevmiyo seni

• bilmem kıskançlar

• Kızın ailesi beni istemiyorsa bir bildikleri vardır, zorlamam yoluma giderim.

1|0
    0|0
    • senin ailen sevdigin kızı istemiyorsa

• hmm bak o zaman iş değişir. Masaya yumruğumu koyarım ben ne dersem o olacak derim herkes susar. Ben sünepe değilim benim adım ankamall işte o kadar !

• hım ne güzell işlh benim sevdigim insanda böyle olur :(

• kızı kaçırırım giderik uzak diyarlara :D

1|0
    0|0
    • ama senin ailen istemese mesela ?

• ee tabi ben çok seviyorsam eğer benim için o çok önemli olur ben evlenicem benim hayat arkadaşım olucak başkasını ilgilendirmez kiminle evlenip evlenmeyeceğim.

• aynen dogru diyosun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• mucadele edıcen canım cocuka cok ıs dusuo kabul ettırcek senı

1|0
    0|0
  • yaş küçük ne evliliği öfff

1|0
    0|0
    • 20 bizde evlilik düşünmüyorz şuanda

• etme işte etme ya allah korusun bir mani çıkar sanaya da ona birşey olur ileride çökmeye uğrama diye diyorum.inan hiiç kolay olmuyor hayallerinin yok olması.önlem için dedim tamam kur ama kaptırma pek kendini.hep bir ihtimal kalsın aklında

• tm canım dogru diyorsun

• yaşım 20 ise olayları bütünüyle ele alamıyorum demektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...