Sınıfda kendını beğenmış havalı kızlara nasıl davranılmalı

sınıfda herşeyı ben bilirim havasında kendını beğenmış herkezı aşalayıp küçümseyen havalı kızlar olur ya onların hakkından nasıl geliriz ..=))ya da hangı lafları söylersek canını sıkar bozarız =))

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• en sinir olunan tiplerdir. Çantayı tut yapıştır kafasına bak karızması nası cızılcek :D korüdorda geçerken durmadan onu utandırıcak kelımeler söyle mesela.. lıse son'um ben bızım erkekler öyle kızlaara aynı böyle davranıyor :)

0|0
    0|0
  • onun yanında bizim sınıfta hiç güzel kız yok de , sen kilo mu aldın diye sor bak o zaman gör

0|0
    0|0
  • onları eleştir böyle,sinir et.

0|0
    0|0
    • ağzının payını verdım gerek kalmadı =))

• diyom ya =)) benımde komığıme gıden bu çikin haliylee mıllete laf atıo aşalıyo =))

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç kımse bozulmaz değildir yeter kı doğru zaman da doğru hamleyi ya öyle bir ortamda olduğun burdan yaz yardımcı oliyim:)

0|0
    0|0
    • ben bozdum zaten gerek kalmadıda hayır yanı nıye böle yaparlar amaçları ne bı bılsem ben ıkı laf dedım ağlıycaktı nerdeyse

• Bu işte benim uzmanlık alanım Bro' hobi olarak öyle kızları bozuyorum ama buradan anlatamam ben yaparken görmen lazım.

0|0
    0|0
    • helal sana be kardeşm aynı benm gıbısın desene =)) ama ben bozmakla kalmıyom fazla ağır konuşuyom ağlıyo sonra =))

• yüzlerine bile bakma deli olsunlar :D

0|0
    0|0
  • Sivri zekan varsa onu kullan onların her 2 lafında bir laf sok :D

0|0
    0|0
  • Onları bana gönder. İyi hava alırım.

0|0
    0|0
    • göndermeme gerek yokkı ıllakı karşına çıkar öyleleri =))

• Burası Dünya, normaldir.

• Tekmele gitsin muhattap olma :)

0|0
    0|0
  • herkezin eleştirilebilcek bir noktası vardır heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...