Kapat

Kadınların ve erkeklerin kaynak saç hakkındaki düşüncesi nedir?

Bazı kadınlar uzun saç sever bazıları ise kısa. Benim merak ettiğim nokta şu geçen gün kuzenim ile girdiğimiz iddayı kaybetmem sonucunda onu mikro kaynak yaptırması için kuaföre götürdüm yaklaşık 7 saat süren bir işlem sonucunda 2. bin lira bayıldım.

Anlamadığım nokta şu başkasının saçı olduğunu bildiğiniz halde bunu nasıl kabulleniyor ve severek kullanıyorsunuz ?

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• hakikaten ya. ben de fazla anlam veremiyorum bu olaya.sonuçta yapay bir şey ve senin olmadığını biliyorsun.

0|1
    0|0
    • evet :D bende bundan bahsediyorum :D +1

• mümkünse 5 i geçmesin :D

• evet yahu en azından bir elin parmak sayısını geçmesin;) sayıları arttıkça çekilmez oluyorlar;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• ben kaynak değil ama çıtçıt kullanıyorum onları defalarca boyadım yıkadım taradım fön maşa ...vs

daha rahat istediğimde çıkarıp atıyorum kaynak öyle değil 3 ayda bi kuaföre gidip onu yukarı taktırmak lazım ve ben 2000 tl ye mal olduğunu ilk defa senden duydum baya pahalı olmuş 150 boncuk 300 e falan takılıyo gerçek saç. onca parayı verdikten sonra benimsiyosun ister istemez o saçı yaniii

0|0
    0|0
  • 2 binmı.. yuh. Ne marka kullandılar merak ediyorum.

Bunu bende bi zamanlar yaptım ve çok hoş duruyo, fakat, tutması zor :( hele her akşam saatlerce cözmekle uğraşmak.. Uğraşmaya değmez dedim artık daha yapmadım. Başkasının saçı olması pek önemsız, sonuçta temiz.

0|0
    0|0
    • Ya ben anlamıyorum markasından ama gördüğüm kadarı ile bı makinası var ısıtıyor sacları birbirine geçiriyor garip bır şey bende bilmiyorum Ali GUR de yaptırdık

• İsimle ilgili sorun yok bı tavla atalim ne dersin :)

• kendim şaçım dururken başkasın saçına gerek yok.ister uzatarım ister kısa ama gidip 2 bin tl bi saç için asla vermem yazık sadece saç ugruna değmez yani.

0|0
    0|0
  • şahsen ben sewmem yani benim olmayan birşey doğal olmasını isterdim :))

0|0
    0|0
  • Bazen kullandigim oluyor.Lens kullanmak gibi sahte filan da gelmiyor.

Lakin her kuafor de dogal gibi yapamiyor dikkat etmek lazim.

Olay senin sandigin gibi baskasinin saci,sakali olayi degil.

Soz konusu guzellik ve kadinin kendini iyi hissedecegi birsey ise sorgulamak yanlis.

0|0
    0|0
  • bir zamanlar kullanıyordum taki kendı saçım belıme kadar uzuyana kadar:)olaya o gozle hıç bakmadım kullanırken sonuçta baskasının bır magazada denedıgı gıysıyıde gıyıp alabılıyoruz bunun gıbı bırsey bu kuzenın sanırım top kaynak yaptırmıski en zararlısıdır saç dıplerı dolasır ve sonucunda kendı saçlarınıda kestırmek zorunda kalır.ben cıt cıt kullanıyordum dıledıgım zaman takıp dıledıgım zaman cıkartıyordum cevremdede cok kullanan var yıne saçlarım kısa olsa yıne kullanırım

0|0
    0|0
    • Hiç çıkmıyor bildigim kadarıyla :)

• çıtçıtlar cıkabılıyor senın kuzen bayagı bır cıkmayandan yaptırtmıs fena ya:(

• Kullanılmasını mantıklı bulmuyorum,yapaylıktan yana değilim çok istiyorduysa kendisi uzatsaymış boşa tonla para vermişssin valla acıdım binlerce insan aç susuz gezerken bir saça 2 bin tl valla iyiymiş ne diyim

1|0
    0|0
  • şahsen kısa saçtan yanayım, temizdir, derli topludur:) Ayrıca yüzü güzel bayanlarda kısa saç ayrı bir güzel durmaktadır pek çok örneği var bunun.

0|0
    0|0
  • hahaha yazık sana. İş güzellikse ne oluyrsa olsun kabul ederiz biz :D

0|1
    0|0
  • gereksiz sacma:) sacın varsa bekle uzar kardesim demi ama:)

0|0
    0|0
  • sen anlamadığın şeye nası 2bin lira bayılabiliyosun ben de bunu anlamadım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Seviyolarki demek yapıyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...