Herkes kendindeki değişiklikleri yazsın bakalım :)

Farkettim de sanırım kendime geliyorum...Şu anofisteyim ve çalışıyorum buna ben bile hayret ettim. Kendimi kaybettiğimden beri işimden bile soğumuştum fakatŞu anc.tesi işlerin yoğunluğundan dolayı ben buradaysam değişen çok şey var demek ki yoksa imkanı yok kimse c.tesi getiremezdi beni buraya :)) Daha huzurlu olduğumu farketmeye başladım eski düşüncelerden kişilerden tamamıyla arındım ve tamamıyla özgür hissetmeye başladım. Şimdi varsa hayalimdeki her güzel düşünceyi gerçekleştirmek için bir şansım olabilir :) Peki sizde bu değişiklikleri kendinizde farkettiniz mi bakalım? :P

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adam oluyorum lan. Şaka filan bir yana da , gerçekten olgunlaştığımı hissediyorum. Birçok insan tavsiye almak için yanıma geliyor , bu da gerçekten kendimi olgun hissetmemi sağlıyor :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet bugun cumartesi ve bende ise gidiyorum.. hayata daha umutla baktigimi fark ettim, yasayacak cok guzel gunler oldugunu.. Ve benim icin en onemliside kendimi kotu hissetmeme sebep olacak seyleri hayatimdan uzaklastirmayi artik basarabiliyorum. Tebrik ediyorum kendimi. Aferin bana.

0|0
    0|0
  • Ne güzel sabah sabah pozitifsin :)

0|1
    0|0
  • Böyle düşünmen gerçekten çok güzel bir şey.İnsan asla umudunu kaybetmemeli.Her zaman bir şans daha vardır hayata dair.Benim de son zamanlarda en çok farkına vardığım şey sabrın acı olduğu ama meyvasının tatlı olacağı.Ve sabretmenin zor olsa da insanı günden güne daha çok olgunlaştırdığı.

0|0
    0|0
  • Jojo gibi maşallah

0|0
    0|0
  • Hastayım ya grip olmuşum hayatın tadı tuzu yok :((

0|0
    0|0
    • aha brütüs sen yaşıomuydun yaa geçmiş olsun neyin var :)

• hadi bağalım :P

• kız sen hala yaşıomuydun yaa wala tekrar görmek güzel :)))

• sanırım özgürleşmeye başlıyorummmm

0|0
    0|0
  • brütüs senin adına sevindim :))

0|0
    0|0
  • son zamanlarda okulu seviyor biyoloji dersi için ölüyorum cidden büyük bir değişiklik cidden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...