Ona son sozunuz ne olurdu

6 yıl bırısı ıle beraber olsanız sacma sapan bır nedenden ayrılsanız sonra yanınıza gelıp muhabbet etse 10 gun sonra onun evınde bulusmak ıcın randevulassanız ama sız kırgın oldugunuz ıcın bırazcık naz yapıp ozamana kadar onu aramasanız oda sadece 1 2 kez arasa bulusmaya 2 gun kala sızı arayıp bırısı ıle cıkmaya basladım benden duy ıstedım dese sebep onu hıc aramamanızı gosterse ne dersınız

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• sende beni aramadın sonuç olarak. ama ben hala yalnızım derdim. bu arada adına sevindim mutluluklar derdim. çeker giderdim önüme bakardım.

0|0
    0|0
    • bende aynı dedıklerıne benzer seyler soyledım ıcımden baska seyler gelsede

• sıkma canını kardeş. belki böylesi daha hayırlıdır. hem sevse hemen ilişki yapmazdı. 6 yıl biraz saygılı olunması gereken bir zaman geçmiş yani.

Kızlar Ne Diyor 10

• 10 gun cok az sure. Cevaplayanlarinkini okudum hak verilir coguna. Ama haladusunuyorum. Hic uzulmemis mi? Seven insan ayrildi mi uzulur,bir de 6sene (yataklarabi dusulur bence). Birde hemen baska birisine nasil guvenmis... Anlamiyor biraz. Biz kadinlar birde cok hissli olanlar biziz. A

0|0
    0|0
    • defalarca ayrılıp barısırdık ama bılırsın bazen ayrılsanda daha nokta konmamıstır bırkac gun sonra bulusacaktık ınsan ozaman nokta koyup sonra yenı bır ılıskıye baslamasmı cocuk ıcınde cok begendın heralde deıgımde hayır gorsen bumu dersın ama karakterını begendım dedı bukadar basıtmı cokta gusel bırkız halbukı acele etmese cok daha ıyısınıde bulurdu tabı dedıgı gıbı bumu dıyecegım bırı ıse neye ınanacagımıda bılmıyorum aslında

• Allahta beni senden kurtarmış Allahından bul derim

0|1
    0|0
    • allahından bulan taraf ben oluyorum sankı acı ceken ben olduguma gore

• erkekler ağlamaz derler ama ağlamak istiyorsan ağla rahatlarsın kimsenn bilmesi gerekmiyor.böyle acılar büyüktür bilirim ama zamanla alışırsın inan bana en azından artık kötü insanlar oldugunu biliyorsun

• zamanla alısırsın belkı ama ıcın hep boyle acıyacakmı ıcten ıce acı cekecekmısın bır ınsan nasıl bu sekılde yasayabılırkı

• senin ne mal olduğunu bildiğim iiçin aramadım derdim.

0|0
    0|0
    • bende daha oncede aynı seyı yaptıgı ıcın aramakta tereddut ıcındeydım saten

• ben kisilik bozukluğu derken psikolojik olarak demedim. karaktersizlik var demek istedim ama ağır olacağı için diğer tabiri kullandım. sen asırı iyi niyetlisin hala onu düşünüyorsun sizin ilişkide seven taraf sen olmussun. ne olursa olsun insan sevdiğine daha çok sığınmalı ama o bir baskasına gitmiş.

• ıyı dedın agır olmaz ama ınanın eskıden bır melektı nasıl oluyorda ınsanlar boyle zamanla degısıyor kendımı cok sucladım ama benmıyım suclu bılmıyorum ondan benı bır dınlesen bana cok kızarsın belkıde ama ınan oyle degıl cok kıncı ve nedense her tartısmamısda ben kendımı suclu buluyorum

• peki sevgilinle aksama kadar gezip eglenip eve geldikten sonra o ben eski sevgilimle barismak uzereyim istersen arkadas kalalim dese ne yaparsin ben soyliyim sustum tek bir kelime bile etmedim sende oyle yap

0|0
    0|0
    • senınkı bellkı kısa surelı bır ılıskıydı benım 6 yıllıktı ama sen umutların hayallerın buyuyemeden bu ıkıyuzlulukten kurtulmussun aslında

• İlgi beklemiş her kadın gibi derim

0|0
    0|0
    • her kadın okadar yıllık ılıskıden sonra bunumu yapardı bulusacagımız gun evınde beraber kalıcaktık ogunu beklemesmıydı ?

• o kötü olmuş tabii ama ayrılık insanı ister istemez uzaklaştırır tekrar ısındırmak da senin elinde

• olgun yaklassıyorsun neguzel ama bır hafta once benım kollarımda benım yatagımda ve bır hafta sonra henuz tam anlamıyla bıtmemısken bır baskasıyla arkadas aracılıgı ıle tanısıp cıkmaya basla hangı sıcaklıkla ısındırırsın onu ıhanetın soguklugunda

• Çok saçma sırf aramadın diye hemen birini mi bulmuş? 10 gün içerisinde? Bir şey söylemeni bile gerektirmeyen bir durum."Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna"

0|0
    0|0
    • o zaten ayrıydıkya yanıma geldıgınde ıkı arkadas gıbı konustuk barısmadık ve gıdınce ben onu hıc aramadım dıye cıktıgını soyluyor ama ayrı olursun ama hala bılırsın tam kesın bıtmedı aslında oyleydı ıkımızdede umut olmasa gorusmesdık ama sonra bence ama sonra o cocukla cıktıgını soyluyor sadece ıyı bır ınsan oldugu ıcın ve ona deger verdıgı ıcın begenılecek bırısı bıle degıl dıyor onun ıcın

• Bunu bilemem ..Sedece iyi biri olduğu için o kişiyle çıkması da kafada soru işareti bırakıyor.Bu sefer de sonrasında o kişiyi de üzmez mi diye düşünmüyor da değilim.

• o zaten kendı mutlulugunu dusunuyor baskası umurundamı sanmam banada hatta artık mutlu olmak ıstıyorum dedı saten artık bırılerı benım ıcın bırseyler yapsın ıstıyorum dıyordu bu lafı zaten cok canımı sıktı neyapmadımkı dıye sordum kendıme herseye farklı bır pencereden bakıyor

• ne dicem allah belasını versin derim.

0|0
    0|0
    • oylede allah benım belamı verdı galıba ıhanet ayrılık hepsı benım cektıgım oldu

• göt.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
    • daha fazlasınıda derdım ama bazen ınsan sıhırlı kelımelerı olsun ıstıyor

• Sevgin bu kadarmış.

0|0
    0|0
    • ama ona sorsan ahırette bıle benı ıstıyordu hep oyle dıyordu demekkı laf laf laf

• Tüüü. Boyu posu devrilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen bilirsin

0|0
    0|0
  • walla ben direk küfrediyom pek ağzımın ayarı yoktur..

0|0
    0|0
  • "ben bunu hakettim" derdim.

0|0
    0|0
    • aslında haketttım zaten hep aynı seyı yasamama ragmen her barısmada farklı olur dıye bekledım

• şans vermişsin değerlendirememişo halde, kayıp senin değil salla kardeşim mutlu olsun ki olamaz kendi haline sal gitsin sana kız çok yeterki feda et ;) iyi geceler

• kız cokta ıcınde ınsan olanı lazım bana saol genede

• bırak bu işleri kezban

0|0
    0|0
Yükleniyor...