Lütfen siz olsanız ne düşünürdünüz söyler misiniz?

Şimdi netten biriyle tanıştım karakteri falan sağlam eminimde ona güveniyorumda neyse arıcam onu ilk kez tel nosunu falan verdi ama benim telimde tl olmadığı için arıyamadım bende ablamdn telini aldım ve gizliden aradım oda buna bozuldu ona güvenmediğimi falan söyledi açmadı işte bende durumu anlattım ablamın telefonu olduğu için gizli aradım tl yoktu telefonda dedim yine silersin aradığın numarayı bna güvenmiyosun sapık mıyım bn falan dedi ben de tamam sen beni ara tel noyu veriyim bnde tl yok arayamam kendi numaram ile dedim onada hayır en son yinede ablamın teliyle aradım normal numara gözüküyo onu da açmadı bir kere hevesimi kaçırdın diye hayla diyodu ki bana güvenmiyosun kendimi kötü hissettim ben daha ne yapabilirim ki siz o kişinin yerinde olsanız ne düşünürdünüz ? ne yapardınız ?

Güncellemeler:
herkese teşekkürler o kişiyle artık arkadaşlığımız bitti konuşmama kararı aldık o yüzden soruya cvb vermeyin o kişiyede haksızlık olmasın herkese teşekkür.ler :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• ya neden güveneceksinki ne biliyorsun sapık olmadığını.. uzak dur

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Daha ilk tanışma gününüzde bu ne triptir ya bu çocukta, sen daha baştan bunu bu kadar şımartıp yüz verirsen tepene çıkar çok rahat, ne kadar da büyütmüş meseleyi yani ilginç bir tip..

1|0
    0|0
    • ilk konuşmamız değil oldu bir süre

• Böyle ufacık şeylerde arıza çıkaran adam ileride daha ciddi olaylarda kim bilir nasıl tepki verir bence sen sakin kafayla sağlıklı düşün, daha dün tanıdığım hiç yüzyüze bile gelmediğim birine çok mu güveniyorum diye falan.

• saol :)

• kendini bir bok sanıyo egoist

2|0
    0|0
  • Ego tatmini. s*ktir et.

0|0
    0|0
  • Sen akılsız mısın ya netten biriyle tanışmışsın ve böyle bir muhabbet geçmiş..demek ne kadar düşündüysen gelip burda soru soruyosun..saçmalama ya takma.

0|0
    0|0
  • pimpirikli bir tip

0|0
    0|0
  • sen doğru yapmışsın sende sorun yok

1|0
    0|0
  • kötü hissetmene gerek yok

sen üstüne çık.nasıl sana güvenmediğimi düşünürsün diye

1|0
    0|0
  • bence sapık dı sen ablann nosundan arayınca planları suya düştü.

1|0
    0|0
  • adam tribini ima ediyor

0|0
    0|0
    • anlıyorum tamam hata bndede dedim ama yine aynı

• Ben dert etmezdim. Onu hiç bilemicem.

0|0
    0|0
  • hiç kötü düşünecek bişey yok. bebeymiş o

ayrıca güvenmeye de bilirsin ne var.

0|0
    0|0
    • tamam güveniyorum da kendimi gerçekten kötü hissettim

Kızlar Ne Diyor 3

• ne gereksiz alınganlıklar o numarayı görme isteği ne kadar fazlaymış ne çok meraklıymış öyle iyi yapmışssın sen sağlama alacaksın bu devirde herşeyi..

2|0
    0|0
  • daha en başta böyle trip atıyosa işin var demektir

1|0
    0|0
    • işim fl yok ki ztn arkadaşça konuşuyoduk o kdr

• bu durum karısık ama guven ck onemlı boyle durumlarda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...