Ben bu yüzsüzlüğün adını koyamadım siz koyun !

Kızın birisiyle hep dertleşirdim.sevgilisini etkilemenin yollarını anlatırdım.teselli verirdim.çıktığı çoçuk onla hiç ilgilenmezken bile ben ona bir arkadas gözüyle baktım.Allah şahit yan gözle bakmadım bile,

bu gün ise; Sevgilisi gelip bana dediki ! benim manitaya niye çıkma teklifi ettin !

Orda bir şarterim attı.

şimdi çoçuğa çaksan bir yumruk sevgilisinin yanında ayıp olacak yakışmaz delikanlı adama bir kızın yanında bir erkeği bozmak.

Allah Belanızı Versin dedim çektim gittim.

Bir Yumruk Çakmadığım için Harbiden pişmanım Kızında yüzüne tüküremediğim için

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kimsenin derdini dinlemezsin artık

0|0
    0|0
    • iyi bir ders oldu.kız erkekle barışmak için ilgisini cekmek için demiş ki bana teklif ettin Allahın gücüne gitmesinde ona ölsemde bakmazdım sevgili gözüyle

• bak bir kız için tüm kızları genelledin sen blirsin tabi de aman çokta dert dinleme ya dert sahibi olursun böyle

• AYNEN VALLA

Kızlar Ne Diyor 3

• bana da arkadaşlarımın yaptığı pisliklerden sonra arkadaşıma hakaret etiğimi gören yaşadığım olayları izleyip bana hakaret eden insan geçinen iki yabancı kız vardı.(amaçalrı benim aşaıladım erkek arkadşaın ilgisini çekebilmek biliyorum)keşke vursaydım da suratlarının ortasına hatalarını anlasalardı.2 yıl geçti hala keşke dövseydim diyorum.ama olsun sen gene de doğrusunu yapmışsın.daha çok çullanıyolrar sonra insanın başına haklı yerde haksız çıkıyorsun.

0|0
    0|0
  • iyilik yapmiş kötülük bulmuş köpek işte içtiği kaba işemiş

0|0
    0|0
  • vay orspu yalan mı solemış sevlsne

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kızda bir takım sorunlar var. sanırım kıskançlık ayarı bozulmuş. servise girmesi lazım.

0|0
    0|0
  • tek bir soru var sorulacak : bu kız senden ne istemiş ?

0|0
    0|0
    • beni kullanarak sevgilisinin ilqisini cekmek istemiş.ben ona teselli verip o acılı haline içim sızlarken.ona arkadas gibi kol kanat gerip acısını haffiletirken..

Yükleniyor...