2 aydir fitness ile birlikte diyet yapiyorum haftada bir bozmamda sikinti yok dimi?

2 aydir fitness ile birlikte diyet yapiyorum haftada bir bozmamda sikinti yok dimi şu an aburcubura abandmda

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Hafta bir gun istediğini yemelisin zaten

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• fazla abartmadan ve günde verdiğin kaloriden fazlasını almıyosan vede abur cuburu hergün yemezsen bir sıkıntı olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Sen vucudunu bilirsin istedigin vucut tipi, antrenmana gore degisir ama ben sana soyleyim endomorf bir vucudun varsa tuketme basit sekerlerle yetin 8 den sonra meyve bile yeme eger 10 da 11 de yatan biriysen

0|0
    0|0
  • haftada 1 gün değil 1 öğün cheat meal denilen vücudu şaşırtma öğünü yenir. o öğünde istediğini değiş şekersiz şeyler yiyebilirsin. çünkü şeker yersen kan şekerinden dolayı ertesi günlerde tekrar şeker istersin.

0|0
    0|0
    • Haklsnda ben istemiyorum yani kendimi tututorum yedigmn sonrasi gun ful definasyon

• Anladm tamamdr. Zaman yaklask 12 kilo verdim ve cok agir karin calisiyorum ust bolgeden cok karna odaklaniyorum bide benim hocam en yakin kankim antalyada bolge 1. si

• Bana bunlari yazdi ben ilaveten karna 2 3 hareket ekledim bide harfi harfine uyuyorum beslenmeye kadar
      ANTREMAN
      20 dk koşu bandı (2dk yürü 2dk koş)
      15 dk eliptik

Chest press 3x15
      Pec deck 3x15
      Lat pull down 3x15.12.12
      Shoulder press machine 3x12
      Barbel Curl 3x12
      Push down 3x12

Abdominal (karın)
      Yatarak ayakları karna çekiş 3x15
      Yarım mekik 4x15
      Yanlara esneme 3x100 (2 tane 2.5 kg ile)
      Ant. sonu 15 dk dikey bisiklet
      BESLENME
      Sabah kahvaltısı:2-3 yumurtalı omlet (zeytinyağı ile)
      .2 dilim ince kepek ekmeği
      . domates, salatalık, zeytin
      .1çorba kasesi yağsız yoğurt
      . bitki çayı veya şekersiz kahve

Ara öğün:1 adet yeşil elma

Öğle yemeği:ekmeksiz sebze yemeği yanında dana, tavuk veya balık eti 150 -200 gr (tatlı yok)

Ara öğün: 1 elma veya 1 muz veya 2 kivi

Akşam yemeği:1kase çorba, herhangi bir et çeşiti yine 150-200 gr, bol salata

• Hafta da bir günden birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Temiz cheatmeal yemeni oneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...