Hayat kadınına giden erkeğin ruhsal sorunlarının olduğunu düşünüyor musun?

BAZI erkeklerin onlara 'ihtiyaç' duymalarına rağmen en çok aşağıladıkları kişilerdir hayat kadınları ..

Örnek vermek gerekirse;

Almanya'da hayat kadınlığı yapan 29 yaşındaki Yasemin anlatıyor: "Beni en çok şaşırtan ak sakallı bir hocanın müşterim olmasıydı. İlk başta utanan hoca, daha sonra ona hiç yaşamadığı zevkleri yaşatınca bana dönüp 'ailen için sen bir utanç kaynağısın' demişti" .. hayat kadınına giden erkeğin ruhsal sorunlarının olduğunu düşünüyorum .. ( özellikle de evli erkeklerin)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Aslında hayat kadınlarına giden erkeklerin çoğu, yasak ilişkileri onaylamayan veya onayladıkları halde yanlış bir şeymiş gibi gösterip kendilerinin, oraya giderek, önce zevk alıp sonrada oradaki mecburiyetten bu işi yapan kadınları aşağılamak onların hoşuna gidiyor.

Evlerindeki kadınlar,hanım hanımcıktır, anadır, saygı duyalacak kadındır. Fakat diğer kadınlarada saygı duyan birileri vardır. Belki onun sapık isteklerini yerine getirmek istemeyecekk olan karısından çekinerek başka bir yere dönecektir. Bu takıntıdır. Oradaki kadına saygı duymaz, aşağılık gözü ile bakarlar.Halbuki, takke içinde oraya giden hacılar,hocaların aslında oraya gitmek ile insanların kendilerini aşağılık gördüklerini düşünmüyorlar.

O kadınlar mecburiyetten yapıyor, peki kendi zevkleri için oraya giden ve din adı altında kendilerini kamufle eden bu dinden haberi olmayan dindarlar, kim aşağılık o zaman?

Böyle insanlar beni iğrendiriyor.Sinirimi mağzur görün.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sekilde bir aşağılamaya girmek aşağılık bir insanın özelliği olur ancak.

0|0
    0|0
  • hayat kadını ak sakallı hocayı rüyasındamı görmüş

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi tribünlere oynamanın gereği yok. Erkek canlıların çoğu doğası gereği çok eşlidirler. Kendi karısından başka kadınlarla birlikte oluyor olması demek, modern hayatın getirdiği "tek eşli olacaksın" dayatmasına uyamıyor olması demektir. Yani erkeğin ruh sağlığı bozuk değildir ama evlenirken karısına verdiği söze uymadığı için suçludur ve sonuçlarına katlanması gerekir.

Bekar erkekler için ise ne suç, ne ruh bozukluğu gibi bir problemi yok.

0|0
    0|0
  • Genelev için evet. Diğerleri için düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Hayata geçici zevkler olarak gören aciz insanlar..

0|0
    0|0
  • İhtiyaç durumu evlenince ortaya cıkar ve onuda eşinle giderirsin o kötü kadınlara dokunup bedenine dokundurup geri banyo yapınca temizlenemezsin bence çok gereksiz bişey ayrıca dini boyutuda var zina etmiş oluyorsun

2|0
    0|0
Yükleniyor...