Beşiktaş maçı detay?

Ertelenen Beşiktaş maçı için ne düşünüyorsunuz? Sabahtan beri maçı bekliyodum ertelendi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal yani top gözükmüyordu beyaz formalı futbolcular hiç gözükmüyordu 4-5 dakika boş boş izledik

0|0
    0|0
    • Evet ya havanın kötü olacağını biliyolardı maçı öğlen yapsalardı nolurdu bunların alayı Beşiktaş düşmanı

• havanın böyle olacağını bilen tff öğlen yapabilirdi maçı şu stad bitsin başka bişey istemiyorum

• TFF zaten engelli onlara kaldıysak ooo ölürüz ancak 2013'de Fenerin maçı vardı ve o gün akşam üstüne doğru yoğun kar yağışı bekleniyordu aynı bugun olduğu gib. i yönetim 1 gün önceden TFF baş vurarak maç saatini gündüze aldırmıştı. yani burada yönetiminde suçu var olaya fransız kalmışlar gibi sağ sola bakıyorlardı anca. TFF zaten suçlu ancak bunu düzelte bilirlerdi neyse sonuç olarak maç tatil oldu olan oldu yapacak bişey yok hayat devam ediyor.

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bir yandan da iyi oldu. Gökhan'a bir şey olacak diye kalpten gidiyordum 😂😂 çok şükür 5 dk'yı kazasız belasız atlattık.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Federasyonda maaş alan tonla boş adam varmış onu öğrendik , mac takvimi hazırlarken meteoroloji ile hic mi haberleşilmez arkadaş... Gündüz oynatılsa sorun olmayacaktı

0|0
    0|0
  • hakemın anasına sovuyorum ulağn pazar pazar bu yapılırmı ne guzel hazırlandıydım fındık fıstık cips vs vs bağazıma dizdi hakem pzevengi.
    lig tv pakedimi iptal ettirdim severim dedim yapacapınız işi !

0|0
    0|0
  • Her Beşiktaş'lının beklediği bir gündü.. Sakatlık olmadı en azından.. Olsun yine lideriz

0|0
    0|0
  • beşiktaşın futbolcularının adını biliyor isen eywallah derim

0|0
    0|0
    • ayıpsın tüm kadroyu sayarım sana

• Şiddetli karr yağdı ertelendi ne düşüneceğizz doğal bir durum

0|0
    0|0
  • En iyis olu kartalım için.. O havada sahada maç mı oynanır. Şerefsiz TFF

0|0
    0|0