Sizce de futbol heyecanı kaybolmadı mı ?

Küçüklüğümde ben de her erkek çocuğu gibi futbola meraklı ve hevesliydim ve Fenerbahçeliydim. Yaş grubum gereği takım tutmak tamamen sıkıntı haline geliyordu ve insanların tuttuğu takımlara göre birbirine karşı davranışlarını değiştirmelerini kaldıramıyordum. Hani çocukken her şeyden sıkılıp hevesinizi alırsınız ya, 11 yaşlarında o hevesi bir daha geri başlamamak üzere aldım ve futbolla ilgilenmeyi bıraktığım yıllarda etrafımdakilerin daha az futbol konuştuklarını, Spor Toto(eskiden Turkcell Süper Lig'in) hiç de heyecanlı olmadığını sezdim ve zaten futbol futbol olmaktan çıkmıştı. Sırtın üst kısmında isim yazması gerekirken ülker yazıyor, önde türk telekom, kollarda avea iortlarda nikon vs reklamlar görülüyordu ve neredeyse tüm futbol klüpleri şirketleşmesine rağmen sadece 3 takım şampiyonluğa oynuyordu. Ben futbolun heyecanının 2008de kaybolduğunu düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir ? Sizce de futbol heyecanı kaybolmadı mı ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• izlemiyorum...

bıktım artık bu ligteki , kavgadan, dövüşten ,nefretten, hakaretten ,saygısızlıktan vb. şeylerden...

spor mu yapıyoruz savaş mı yapıyoruz belli değil ...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu neya bu eskıden daha heycanlı olurdu sımdı 3 buyukler dususte

0|0
    0|0
  • Yok daha da ateşleniyor

0|0
    0|0
  • Yooo 7 yaşımdan beri aynı heycanla izliyorumm.. Hiç kaybolmadı..

0|0
    0|0
  • eskiye göre kayboldu biraz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• futbol bambaşka bişey ne yapsan bitiremezsin bunu yıllar önce lisedeyken genç bir edebiyat hocamız söylemişti sevgili çok futbol aşığımış ayrılmışlar kadın hep futbolü kötülüyordu neyse hocam o bir yana futbol zevki bitmez ama bazen mesela tuttuğun takımın sezon içinde hedeflediği başarı dışında kalmışşsa lige havlu atmışsa veya kupadan vb. turnuvalardan elemişsse sende sadece madrid barcelona gibi takımları takip edersin bu da az çok futbol zevki ni tutar ama tttuğun takım kadar zevk vermez ...

0|0
    0|0
  • Kaybolmadı futbol aşkı bitmez.

0|0
    0|0
  • Sen ilgilenmediğin için sana öyle geliyor.

0|0
    0|0
  • Bence azalma olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...