Kapat

Evde film izlemek mi - sinemaya gitmek mi? Hangisini tercih edersiniz?

Evdeki rahat koltukta oturup beraber film izlemek mi, yoksa dışarıda yediğiniz bir yemeğin ardından bir alışveriş merkezinde yer alan bir sinemaya gitmek mi? Hangisini tercih edersiniz?

Güncellemeler:
dışarıda yemek ve ardından evde sevişme uyku öncesi film
ikiside güzel tercihler yeri ve zamanında

0|0
26|16

En İyi Kız Görüşü

• ikisi de zamanına göre çok hoşuma gidebilir.

0|0
    0|0
    • kesınlıkle ole olmalı

• Evet, zevkini, an'ı olağanca keyfiyle yaşamak..

• haklısın NET olmak hepsı bu

yasanması gereken yasanıyor...

tskler yorumlerın için

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 25

• Ev tercihimdir pek uyuşuğum çünkü

1|0
    0|0
  • Şimdi aksiyon filmine gideceksem,ses ve görüntüye doymak isterim,o yüzden sinemaya giderim.Ama durgun film izleyeceksem evde izliyorum.Gerçi benim evim de ses sistemi ve bluray kalitesinde filmlerim olduğu için,sinemayı eve taşımış oluyorum.O yüzden sıkıntı değil:)

0|0
    0|0
    • ooo senın ev zaten sınama gıbıymıs bende olsa o sıstem bende evde ızlerım :) soyle bluray dvd sı 3d tv sı ses sıstemı olan bır sevgılım olmadı gıttı :)

• var kız var merak etme :)

• ikiside ama ev dağınık olabilir o yüzden sinema ama önceden topamışsam evde olabilir

0|1
    0|0
    • :) dagınıklıgı kusur oarak gorecegını sanmıyorum sevgılının farketmıcektır bıle :)

• Son dediğini okurken bile yoruldum. Boxerımla pringles yiyip, sabaha kadar içmek diyorum.

0|0
    0|1
  • beraber film izlemek

0|0
    0|0
  • aslında ikisi de güzel amaç gezip tozmaksa ikinci seçenek yani yemek ve avm mantıklı... ama keyif yapmak öyle sarılıp uzanıp film izlemekse ev iyidir...

0|1
    0|0
  • Bir İstiklal turundan sonra Emek sinemasında film izlemek isterdim.Alkazar sineması da güzeldi keşke kapanmasaydı.

0|1
    1|0
  • degısır..evde rahatca ızlemenın tadı baska tabı ama yenı vızyona gıren merak ettıgım bı fılmı de sınemada ızlemek ısterm

0|0
    0|0
  • Ikisinin yeri ayri ve gerekli

0|0
    0|0
  • Sevgilinle evde arkadaş ortamıyla sinemada

0|0
    0|0
  • evde izleyelim. lafa dalınca kaçırdığımız sahneleri geri başa saralım. sonra biz gevezelikten film izleyemiyoruz deyip filmi kapatalım.

0|0
    0|0
  • ikincisini tercih ederim :) dışarıda sinemaya gitmek

0|0
    0|0
  • sinemada pek cok kisiyle beraber oldugum icin dikkatim dagilabiliyor. ev en iyisi. ama evde degil de sinemada izlenmesi daha zevkli olan filmler de var. django unchained ya da avatar evde izlenmez mesela.

0|0
    0|0
    • ya orası oyle sınema keyfı baska onun yerı ayrıır mutlaka ama tercıhım evde basbasa fılm ızlemek olurdu buseferde cogu fılm yarıda kalıyor

• Önce alışveriş sonra film:)

1|0
    0|0
  • hepsi bir arada olabilirmi:))

1|0
    0|0
  • Yatağıma gidip yatarım

0|1
    0|0
  • sinemada uyuyorum ben..ama evde cin gibiyim:)

0|0
    0|0
  • sinemaya gitmek

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişiyor valla. Bazı filmleri sinemada izleyince tadı çıkıyor.

0|0
    0|0
  • evde tabiki..

0|0
    0|0
  • Sinema ve dışarıda yemek.

0|0
    0|0
  • Evde ya mayışmış bir halde kafamı omzuna koycam izleyeceğim. Nerde o günler...

0|0
    0|0
  • dışarıda yemek ve ardından evde bol bol sevişme uyku öncesi film

0|1
    0|0
    • ne guzel hersey planlı ve uyum ıcersınde olması gerektıgı gıbı

• aynen sevişme öncelikli film keyfide kaçmıyor aç ayı oynamaz :D

• cok ıyı ya organızasyon ve planlama harıka boyle anlayıslı olmuyor malesef herkes

• Film izleyemiyorum.

0|0
    1|0
    • Ben genel olarak filmden bahsettim.Film izlemekten.

• anlıyorum ama oda keyıf almakla alakalı ben pur dıkkat ızlerım mesela

• koltuğuma yayıla yayıla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Evde daha iyi. Zaten tek oturuşta filmleri bitiremiyorum. Ne kadar güzel olsa da sıkılıyorum.

Kafana göre durdurup izlemek en güzeli.

0|0
    0|0
  • 2. seçenek kıyaslamaya girmez bile.. Evde hazırlarım yemeği olmadı dışardan söylerim hiç farketmez ama ev ortamında sinema sistemi varken, ne işim var sinemada.

0|0
    0|0
  • Her hafta sinemaya gidiyorum. Belki boşa diyeceksiniz ama 3d li filmler evde pek gerçekçi olmuyor :D

0|0
    0|0
  • bence sinema

0|0
    0|0
  • Evde rahat rahat en güzeli. Bazen de değişiklik olsun diye dediğini yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Dışarıda güzel bir yemek yiyip evde film izlemek... Her iki şıkkını da kırmamış oluruz hem :)

0|0
    0|0
  • filmle falan vakit kaybetmeye ne gerek var şimdi.. niye kızın aklına iş düşürecem ya

bi film 2 saat .. çok zaman filme harcanmaz :d

0|0
    0|0
  • Arabayla biryerlere gitmek uzaklaşmak buralardan :D tek anlayanım arabam benim öyle düşünüyorum.arabayla haykırıyorum etrafa.öyle haykırıyorum

0|0
    0|0
  • evde tabikide ama sinema olcaksa açık hava sinaması olması daha iyi

0|0
    0|0
  • evde film izlemekte güzel ama sinemanın yeri cok farklı bence

0|0
    0|0
  • evde sıkılıp kapatıyorm sinemada para verince mecbur oturup izliyorum. genelde sinemada izlerim

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl şu bu yok

0|0
    0|0
  • sinema daha iyi

0|0
    0|0
  • evde çatır çutur.

0|0
    0|0
  • Evde izlemek daha zevkli bana göre kulaklığı takarım karanlıkta meyve falan da olacak

0|0
    0|0
  • sevgilimi kollarıma alıp koltukta yayılmayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...