Birde siz yorumlayın lütfen ben karar veremedim ?

Şimdi kişisel sıkıntıları olan birine manen destek oluyorsunuz onu mutlu etmeye çalışıyorsunuz sıkıntılarını dinliyorsunuz siz bunu yaparken sizi durduk yere facebooktan engelliyor siz bu durumdan karşınızdakinin dengesiz olduğu sonucunumu çıkarırdınız ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kafayı yemiştir :)

0|1
    0|0
    • muhtemelen benimde ilk o aklıma gelmedi değil :/

• kesinlikle haklısın artık psikolojik sorunlular ile uğraşmıyacağım bu sondu :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslında öyle bir sorunu olmadığını düşünürdüm heralde :)

0|1
    0|0
  • ne oldu ki ateşi çıkmış sen gel yavrum ateşini söndüreyim felan mı dedin?

0|0
    0|1
    • yuh fazla türk filmi izleme dedim sanada diyorum özellikle nuri alço ;)

• kısmen.başında söylemişsin zaten kişisel sıkıntıları olan biri diye..ama yorumlamak yerine kendisine sor bence

0|0
    0|1
    • kendisine ne sorucam dengesiz silip engellemiş neyine sorim denyo işte :/

Erkekler Ne Diyor 2

• hem dengesiz hem yalnız kalmak isteyen hayatına karısılmasını mudahale edılmesını ıstemeyen bu sağladıgınız destekler eğer ki biraz ne yapmasını gerektığını soylemek ,yonlendırmek gıbı oluyorsa haklı bıle denebılır..

bazen destek oldugunu sanarken daha cok kafa karıstırıyor bıle olabılırsın

eger kı Turkıyede yasıyorsan neyı nasıl yapman gerektıgını soyleyen ınsanlara duyulan nefretı boyle gorebılırsın

1|1
    0|0
    • haklı olabilirsin ama bu böyle birşey değil emin ol dengesizce karmakarışık biri idi .

• eyvallah dostum teşekkür

• Bana öyle bir şey yapsa biri, kendimi bahçıvanın kıçındaki hıyar gibi hissederdim. Kesinlikle çok rahatsız edici. İnanılmaz rahatsız edici. Gider, bulur, bir güzel döverdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...