Nasıl bakıyorsunuz böyle tiplere?

Kızya da erkek derslerinde başarılı ama , olur olmadık dersten çıkıyor /girmiyor..Nasıl bakıyorsunuz böyle tiplere ? Bende onlardan biriyim dışardakilerin görüşlerini merak ettim

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• aynen ben de çok merak ediyorum. nasıl görünüyorum acaba

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• aman be ya sıkıldın mı çıkarsın kimsenin düşüncesi bağlamaz hoca bile arkasını dönüp bakmıyosa kim girdi kim çıktı diye

1|0
    0|0
  • benim derslerim kötüyse benden iyi not alıyosa acayip söverdim

1|0
    0|0
  • dışarıdakilerin mi ! birdaha dersden çıkdığında dışarıdakilere sor :))

bende senin gibiydim dersi sallamayı çok severdim :) arada kendime ödül veririm

1|0
    0|0
  • benim okul hayatim hep 19, 5 gun devamszlikla geçti kararszm

1|0
    0|0
  • serseri biridir

1|0
    0|0
  • Beden onlardanım bende merak ettim şimdi :)

1|0
    0|0
  • nasışl yanii ?

1|0
    0|0
  • Ne bilim arada bende sigara içmeye gidiyodum öyle ama hiç düşünmemiştim başkasını.

1|0
    0|0
  • Nolcak ya bende öyleydim canım sıkıldığında çeker giderdim ve hiç takıntı yapmadım okudğum okullarda

0|0
    0|0
  • öyleyse aralarında cinsi ilişki geçiyor olabilir kesinlikle eminim oğlan kızı evine götürüp beceriyordur.

0|0
    0|0
  • bu kişiler yeni çıkmaya başlamışlar diye tahmin ediyorum çünkü yeni çıkmaya başlayan kızla erkek derslere girmezler ve bazı derslerden düşük not alırlar bizim sınıftada var böyle bir kız ve bir erkek

0|0
    0|0
  • Kesin sevgilisiyle kaçıyor derim o.O Ben öyle yapıyordum :D

0|0
    0|0
    • Ama bir yere gitmiyor dışarda sigara içiyor kapıda bekliyor vs... Sevgili yok :)

• Yani sorunları var diye mi düşünürsün ?

• Evet =) Özellikle sigara yakıp kapıda bekliyorsa =)

• dikkatimi çekerler ama ayrıntısıyla düşünmeyebilirim bazen duruma bağlı

0|0
    0|0
  • hukukçu musun

0|0
    0|0
    • Evet

• sıkıntı olmaz o zaman hangı hukukda olduguna bagl ı kontenjan azsa farklı bakarlar ama cok sa gıren cıkan derse bellı olmaz :)

• dersinden banane insan ol insan derim

0|0
    0|0
  • güzelsen sıkıntı yok

0|0
    1|0
  • Hocayla yatıyor diye düşünürüm.

0|0
    1|0
  • kopyacı grubu hep bunlar kendimden bılıyom

1|0
    0|0
    • Yok evde çok sağlam çalışıyorum :) Hukuk zaten sözel yeteneğimde övünmek gibi olmasın iyidir ..Kopya yok

• Ben çok pis ezberciydim hepte işime yaramıştı

Kızlar Ne Diyor 2

• valla ben genelde kavga eder çıkardım :DD ne derse desınler be sokmusum soyledıklerıne .. tınn tınn tınnnnnn :))) mezun oldum kurtuldum :))

1|0
    0|0
  • Normal bir tip. Bişey düşünmem. Sevgilisi vardır veya hocanın anlattığından anlamıyordur. Evde kendisi ders notlarından çalışıyordur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...