Neden kızlarda durum böyle ?

Sevgilisi olan kızların %90'ının telefonunda, bir gün ayrılırsam moral olur diye kendilerine asılan bir yavşağın numarası malesef vardır. neden ?

Güncellemeler:
(not: sorduğum sorularda bana hakaret eden, sorularımı ciddiye alan, amacının gülüp geçmek olduğunu anlamayan herkese ve cevap veren herkese selamım +1 dir bundan öncede böyleydi bundan sonrada..)

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende yok. olmicakta. böyle kizlar basit, biri gidince biri gelir düsüncesiyle yasiyorlar. bu tip kizlar demekki beraber oldugu kisiye asik degiller, asik olan insan, askindan baska kimseyi düsünemez. ben sevgilimle ayrilsam ne yaparim bilmiyorum, babamdan baska erkekle konustugum yok

0|1
    0|0
  • bende yok , kimse teselli edemez beni istemem

0|1
    0|0
  • bende yok yavsak falan. sevgılımın numarasıda yok. sevgilimde yok zaten . o zaman sorunda yok :)))

0|1
    0|0
  • Ben o %10 luk kitlede olduğum için, pek bişey dyemiycem...

Şayet bunu yapan kız olsun erkek olsn düpedz ş*rfszlktir müdür...!

0|1
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldıktan sonra ondan baska hangi erkek bana moral verebilir ki? Sanmıyorum çoğu kızda durumun böyle olduğunu çevremden dolayıda yanılıyorsun bence.

0|1
    0|0
  • Yüzdesini aldığın toplam kız sayısı 9 mu ?.

0|2
    0|0
  • %10nun içinde olmak güzel huzur verici

0|1
    0|0
  • Telefonumu benden iyi bilmezsin !

0|1
    0|0
  • hahahahahaha

0|1
    0|1
  • sizde de yedekleme durumu var ben bunu yapan bir kız tanımadım ya da dikkat etmedim ama erkek arkadaşlarımda yedekte var olan bir hatun vardı hep

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hepsinn mk moralimi bozdun soran

0|1
    1|0
  • sorduğum sorularda bana hakaret eden, sorularımı ciddiye alan, amacının gülüp geçmek olduğunu anlamayan herkese ve cevap veren herkese selamım +1 dir bundan öncede böyleydi bundan sonrada..) Şikayet Et

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olan kızların %90'ının telefonunda, bir gün ayrılırsam moral olur diye kendilerine asılan bir yavşağın numarası malesef vardır. neden ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...