Guzel bir kızın yalnız olmasının sebebi nedir?

güzel bi kızın yanlız olmasının nedeni sizce nedir ?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Ya hedefi vardır, (eğitim) başarılı olmak için yalnz olmayı seçmiştir...

Veya onu etkileyen biri çıkmamıştır henüz... Seçicidir usta ;)

0|1
    0|0
  • Şimdi ben güzelim demiyorum. Ama yalnızım. Neden yalnızım? Kimse beni istemiyor diye değil.. Ben aşık olduğum birisi ile sevgili olmak istiyorum. Yani onunla berabersem o beni zaten mutlu ediyor olmalı, heycanlandırmalı falan. Yok ki öyle biri. Tuzsuz yemek gibi oluyor bir istek olmayınca. Ne gerek var o zaman sevgiliye...

0|1
    0|0
    • yarı yarıya:D bazen kişiliğini sevmişsem fiziki özellikleride daha bir hoş geliyor gözüme

• ıstedıgın profıl nası pekı ?

• kendisini güzel sanıyordur.yada karşısındaki tek bir kişi onu güzel sanıyordur felan =D sorunludur heralde

0|0
    0|0
  • ben kendime yakışıcak birini isterim öyle herkes elime dokunamaz bir değerim vardır...kendime yakıştırdığım ilk erkekle de evlendim zaten 27 yaşıma kadar yalnızdım ki çok teklif geldi böyle en iyisi ama...yanlış anlamayın kendini beğenmişlik için söylemedim bu arada herkes için geçerli bu :))

0|0
    0|0
    • bu arada 24 olacaktı o :))

• ooo baya da yas farkı varmıs..valla cok enteresan olmus senınkı :)

• valla o olmaz olmaz dedi bende olur olur dedim oldu :D çokta mutluyuz şimdi :)) konuşsak olur mu :) sempatik birisin yaşıtız da istemezsen anlarım tabi :)

• benim gibi yanlış ve imkansız bir erkeğe aşık olduğu için olabilir :( :P kendimden nefret ediyorum :D

0|0
    0|0
    • nasıl ımkansız ve yanlış ? neden ımkansızkı ? ve neden kendınden nefret edyosun :)

• yok degılm hayret bısey

• ya sen doğru dürüst bir cevap vermiosun ki yaş farkımıddr diorum sadece sorun sence? sence yanii tutup senn dediğine göre hareket etamam de doğruyu de ama

• ilişkide tam bir baş belası lanet bir kız oldugundan zaten tanıdıktan sonra erkeklerın tahammul edememesinden -.-

0|0
    0|0
    • hahahaha :D

cok kotusun ama su yazdıklarından bısey anladım kı..kendını kotude olsa anlatacak kadar acık sozlusun buda cok guzel bı ozellık bence :)

• Aradığını bulamamıştır

0|0
    0|0
  • Darbe yemistir kimseye guvenmiyordur kalbini aska kapatmistir...

0|0
    0|0
  • güvensizlik ve seçicilik benim yalnız olmamın sebebi :)

0|0
    0|0
    • cokda mutevazıyız ya :))

• kardesım su kadar seyden sen bunu cıkardıysan sana benım yaptıgım bısey battı demektır..dur ben onu cıkartayım sende rahatla

bak guzel kardesım bı ınsanı tanımdan klavyenden sallama bıdaha tamam mı..ayrıca benım burda yazdıgım hersey zaten eglenme amaclı ha sen ve senın gıbıler bılmıyor olabılır ogrenmıs oldun(uz) bıdahada abazalıktan bana bahsetme.

• yasına bakınca zaten neden bole salladıgında bellı oluyor ayrıca..sen gıt okulunu oku dersıne kıtabına bak kocum ok

• ne böyle yani güzel diye yalnız olamazmı

0|0
    0|0
  • zor sevdiğinden

0|0
    0|0
  • etrafında insan gibi insan olmamasından dolayı ayrıca alttaki yorum yapanı kınıyorm :D

0|0
    0|0
  • Bana göre degilde cevremde begeniliyorum ve yalnızım :) cok kucukken 1 kısıyle cıktım. Neden mi yalnızım? Güvenemiyorum. Beni sevdigine inanamıyorum. Aklımla hareket ediyorum. Benim içi o kişi uğraşmalı etkilemeye calısmalı. Ne yazikki erkekler teklif ediyorlar ilk hayırda bir daha yazmıyorrlar bile ne gerekleri var? Ugrasmali bir erkek.

0|0
    0|0
    • haklısın kızlar ugrasan ıstıkararlı erkeklerden daha cok hoslanıyolar bunun farkındayım ama cogu erkekde ustelemıyo maalesef..sonucta ıstıyosan elde etmek ıcın cabalamalısın..ama belkıde cok sert hayır cvbı verıyosan karsı tarafda durumun umutsuz oldugunu dusunebılır :)

Erkekler Ne Diyor 12

• arızalıdır kesin

1|0
    0|0
  • Korkuyordur ...

0|0
    0|0
  • erkeklerin güzel kızları tavlaya bıleceklerı gerçeğini atladıkları için

0|0
    0|0
  • Kimseyi beğenmemesi havalı olması NokTa.

0|0
    0|0
  • aşk olmadan sadece sevgili olsun diye birileriyle sevgili olmak istemiyordur ilişkisi ömürlük olsun istiyordur güzel diye kafasına göre olmadığı biriyle neden birlikte olsun

0|0
    0|0
  • burnunu arıyor olmasıdır :)

0|0
    0|0
  • beyaz atlı prensini beklemektedir, yani beni.. (:

0|0
    0|0
  • biriyle beraber olmaktan sıkılmış kafa dinlemek istiyo olabilir :D

0|0
    0|0
  • vermeye korkuyordur.

0|0
    0|0
  • çirkin bir erkekle tanışmamıştır daha :)

0|0
    0|0
    • eywallah guzel bı laf cakma oldu :)

• Sevgilisinin işi vardır.

0|0
    0|0
  • Demek ki çok güzel değilmiş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...