Ağlıyorum her gün ağlıyorum!

Yalnızım çaresizim param yok her gün ağlıyorum , yalnızlığım sebebi ise paramın iyi bir işimin olmamasından kaynaklı bir tek artım tipim iyi ve altın gibi bir kalbim var ama gerisi hiçbir kadının ilgisini çekmiyor , hiç bir konuda şansım gitmedi iş konusunda ne yapsamda kurtulsam bu acıdan intihar haricinde ?

Güncellemeler:
neyse sağol zaman ayırdığınız için arkadaşlar böyle düzelmiyeceğimi anladım , yarın işi bırakıcam ve yapıcağım şeyi buldum

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Sakın beni yanlış anlama ama sorunda şöyle bir gariplik var . ?

İşsizlik parasızlık çaresizlik , bunalım cok üzücü ve cözülmesi gereken durumlar bunlar Allah (cc) yardımcın olsun kardeşim .

Ama bu gibi bir durumda iken kalbim iyi tipim iyi kadınların ilgisini cekmiyor da ne demek ? Ana sorunun işsizlik yaşamını idame ettirmek mi ?aşk mı?

Bırak aşkı meşki sen hayatını düzene sokmaya çalış bence bunun yoluda var gücünle çalışmaktan gecer karşı cinsi bir kenara bırak , hayatını kazanmaya bak gerisi gelir ...

Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • hayır yalnız kalmamnin tek sebebi maddi durumumun düşük olmasından , kimse yüzüme bakmıyor evlenmeye kalksam kimse almaz beni yani bu yözden bunalımdayım her türlü işi yaptım yükseleyim diyorum yok hepsi olduğum yerde kaldığım işler oldu

Kızlar Ne Diyor 9

• uzme sıkma kendını ne guzel tıpın yerınde kalbın ıyı daha ne olsun ılerde ısındede ılerlersın degısık san kapıları acılır uzme kendını saglıgın yerınde ona sukrett

0|0
    0|0
  • umursamamayı öğrenebilirsin :) bende çalışmıyorum ama hiç umurumda diil zaten çalışamam ben yan gelip yatmak için yaratıldım :) he sen erkeksin durum farklı o zaman ağlamak yerine işine şükretmelisin işsiz kalmaktan iidir heralde bir de bu arada başvurular yapabilirsin ne olur ne olmaz .. hem nasibin nerdeyse orda çalışıcaksın bunu da unutmamak gerek

0|0
    0|0
    • umursamayı bir bilsem beyinimin o bölümü olmasa

• Sabret.Allah (c.c) taşıyamayacağımız yükler bindirmez omuzlarımıza.İsyan etme sabır et sadece.Mutlu günler seni bekler bir gün..

2|0
    0|0
    • o güne gelene kadar akıl hastası olucam

• kulakları tıka etrafa, duyma kimseyi.

üniversite mezunuysan devlet kapısını zorla, özel nalet.

değilsen kendini geliştireceksin biraz. dil gibi. meslek edindirme kursları var misal.

en önemlisi sabır. akıl saglıgını korumak icin kendini ufak tefek seylerle mutlu etmeyi ögren.

bir seyler eline gecmeye baslayınca etrafında dönen insanlar cogalacak. o zaman da dönüp yüzlerine bakmak senin içinden gelmeyecek. o kusulası yüzlerine.

0|0
    0|0
    • akıl sağlığım gidiyor işte yakında kanser hastası olucam doktora gittimde sonum kötü :( , meslek kurslarıda aynı gittim aynı para veriyorla iş bulunca

• Üzülme:))Yaradan umudu en çaresiz anlarda yollar..bil ki,en güzel gök kuşağı en şiddetli yağmurların ardından gelr vesselam..

Ayrıca,her zorlukla birlikte kolaylık var:)Buna şükür..

Hepsi geçecek:)Hepsi..yalan dünya.

0|0
    0|0
    • ben hasta olucam ama yakın zamanda tümör çıkabilir yakında beynimde

• Hayatın değişmiyorsa,bakış açını değiştir..

• değiştirebilsem hiç sorun etmem , ama olmuyor beynim saplantıda ya ölücemya da birşeyler değişecek

• önce kağıt mendilleri kaldır

sonra ağlamaya harcadığın vakti presentable özelliğini kullanabileceğin bir iş bulmaya harca

bulana kadar dön dolaş. kapılara tırman. gerekirse soyun :d

0|0
    0|0
    • çok tırmaladımda olmadı millet daha lisede buldu , gerekirse soyunmyacamda başka birşey yapıcam bazılarını canını yakmak gibi

• ne kadar ümitsizleşmişsin sen böyle

unutma yeis bir batak gibidir. sen daldıkça o seni çeker

• ümitsizmi , ümidim hiç olmadıki , intihar etmek günah olmasa anında anında sıkıcam bir tane kafama , ama onu başkalarına sıkıp kazanıcam parayı

• Agliyacagina sana uygun bir is bulabilirsin:)

Sansin donmustur belki.

0|0
    0|0
    • yokki yıllardır çalıştım ama boşa iyi bir iş kapısı çıkmadı karşıma

• Umudunu yitirme :) elbet cikar sabirli olmalisin.

• benim sevgiliminde işi yok şuan ama ben onu çokk seviyorumm... benimse okul iş kariyer hepsi var... güzelim ve benimle olmak isteyen onca zengin erkek olmasına rağmen ben onu istiyorumm...yemişim parasını okulunu... insanlar bir bunu anlayamadı parayla saadet olmaz..

1|0
    0|0
    • ama benim olmuyor öyle bir sevgilim olmadıda hiç hem maddi durumumun iyiy olmamasından

• günümüzde insanların birbirini maddiyatla değerlendirmesi ne kötü evi arabası şunu bunu var die evlrniyolar öküz adamlarla sonra kocam şöle böle...boğazımdan iki damla eksik geçer kimsenin çilesini öekmem kızlarıda anlamıyom boyatıolar saçı takılıolar adamın birinin koluna topuklularla nereye sürüklerse oraya... duygularımı asla parayla karıştırmam..

• sen karıştırmazsında , hepsi karıştırıyor

• para olmadan bazı şeyler olmuyor belki evet ama çalışman çabalaman bile bence artıdır senin gibi iyi kalpli bir bayan için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah katında olması gereken her şeyin var. Elin kızı için bu kadar hayatı zorlaştırmaya, isyan etmeye değer mi be kardeşim ? Belki de yalnızlık senin için daha hayırlıdır ne yapalım ? Yeterki allah haktan ayırmasın. Gerisi çok da önemli değil. Ayrıca bundan sonra da senin gibi kalbi temiz birisinin karşına çıkmyacağını nereden biliyorsun ? Her şeyin bir zamanı vardır. Sen merak etme...

0|0
    0|0
    • ya çıkmazsa işte hem benim için yalnızlıksa ben yaşıyamamki yani cidden her gün ağlıyorum delieiyorum duvarlarla aynalarla konuşuyorum

• keşke vallahi keşke ölsem varya öyle bir huzur dolucak içim cehennemin dibini boylasam bile hemen ölmek istiyorum ama intiharla değil ecelim gelmesi içinde dua ediyorum

• Saçmalama arkadaşım ya sen cehennemi çocuk oyuncağı mı sandın ? Git bir iman tazele, tehlikeli şeyler söylüyorsun.

• parayla mutluluk olmaz ki.mühendisim ve zenginim ama mutsuzum.al sana güzel itiraf gecenin bu saatinde

0|0
    0|0
    • ama azda olunca mutlu etmiyor

Yükleniyor...