Vücudumu nasıl sıkılaştırabilirim?

vücudum çok yumuşak baya gevşek, sıkılaşsın istiyorum ne yapmam lazım?

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• sıkılaştırmak istediğin yerlerini yaz sana ona göre hareketler söyliim.. ;)

0|0
    0|0
    • kalça ve kol

• omuzumu biraz genişletmek istiyorum bunun için hangi hareketleri yapayım :)

• Dambılları eline al, göğüs içinden dışına doğru hareketler yap.. Fitnessa gidersen kelebek aleti de var onu kullanabilirsin.. Kilo vermek değil, sıkılaşmak kas ve yağ sarkmalarını toparlar.. ;) düzenli ve uzun yaparsan yağların kasa dönüşür.. ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Vücut sıkılaştırmak için gerdirmeye yönelik egzersiz pozisyonları ve aletleri var, spor salonlarından kolaylıkla öğrenebileceğiniz gibi Youtube'dan araştırarak da öğrenebilirsiniz. Beslenmenizde yapacağınız değişiklikler ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Bu esnada vücut kitle endeksinizin 18-22 aralağında olmasına değilse bu aralığa yaklaştırmaya çalışın. Vücut kitle endeksini google'a yayazak öğrenebilirsiniz. Protein ağırlıklı beslenmek ve spor öncesi karbonhidrat almış olmaya özen göstermeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

0|0
    0|0
  • hergün bazı kas hareketlerini düzenli olarak yaparsan 1 ay icinde farkı acıkca farkedersin

0|0
    0|0
    • mesela kol kası falan mı? ağırlık 5-10 kg?

• ağırlık çalışmam kollarım için iyi olur değil mi?

• evet şöyle bir sistem yapabilirsin kendine. hareketleri biliyosan her hareketi (sayı senin gücüne kalmıs) 15 kere diyelim 3 part yap sonra 2 dk durup baska harekete geç bu hareketleri günlük yaptıgın zaman sonuc aşikar

• spor

0|0
    0|0
  • Spor yap.

0|0
    0|0
  • Spor yaparak.

0|0
    0|0
  • Sporr

0|0
    0|0
  • Spor yaparak

0|0
    0|0
  • Kilolumusun

0|0
    0|0
  • Yani sen şişmansın doğru mu anladım

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • sıkı giyin :)

0|0
    0|0
  • ver bol bol rahatla orgazm ile sıkılaş

0|0
    0|0
  • yagları aldır botox

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beslenmene dikkat et spor yap başka bir yolu mu var?

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • kollarda abartısız şekilde dambıl calış bacaklarda ağırlıklı squat ve arka bacak egzersizleri

0|0
    0|0
  • Kardio ve kas gelistirme

0|0
    0|0
Yükleniyor...