Sizden Hoşlanan Çocuk Yanınıza Sarhoş Gelse [Lütfen Bayanlar Yardım Edin]

Ben dershanede bir kızdan çok hoşlanıyorum ( ikimizde mezunuz ygs hazırlnıyoruz, o tm ben mf sınıflındayım) , kızda bunun farkında arada bakışıyoruz falan, ben bu kızı evine kadar takip falan ettim, arada beni evlerinin önünde görüyo neyse ben artık bu kızla bir şeyler yaşamak istiyorum, en azından onu tanımak; bişeyler yapmak istiyorum. Ama bu işlerde pek tecrübem yok bu yaşıma kadar sadece 2 kişiyle çıktım.

Fakat kızın yanına gidip tanışcak kadar cesaretim yok, birazcık içip kafam yumuşayınca yanına gitsem nasıl olur? Birde öyle gidince merhaba diyip tanışıp direk; senden çok hoşlanıyorum, seni tanımak istiyorum desem nasıl olur?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sorunu okumadım ama başlıktan cevap vereyşp alkolden nefret ederim o yanından ayrılırdım ve uzun bir süre yüzüne bakmazdım

0|0
    0|0
    • ablacım bir yardım edin ya ben nasıl bu kızla tanışcam da onu elde edicem?

• ortak noktaları bulup birlikte geçirdiğin zamanları çoğaltabilirsin zaten gerisi zamanla gelir

Kızlar Ne Diyor 2

• herşeyi berbat edersn bnce ayıkol .d

0|0
    0|0
    • ablacım bir yardım edin ya ben nasıl bu kızla tanışcam da onu elde edicem?

• oraya kadar sağlam kafaylada yaparım ama ben tanıştıktan sonra ne demeliyim? Onunla ne konuşsam?

• ne amandr sürekli karşılaşyrz ve dikkatimi çekiyhrsn tarznda bişy diyebilrsn

• kızın egosu tatmin olur çok :D sende tekmeyi yersin gibime gelio. bence kafanı derslerine ver. üniversitede çok daha anlamlı olur .

0|0
    0|0
    • Ben nasıl yapcamda bu kızla tanışcam da onla bişiler yaşıcam ya bir yardım edin ablalarım

• illa tanışacaksan yakın arkadaşlarıyla arkadaş ol bu sayede kızla da seviyeli bir muhabbetiniz olur önce kişiliğini tanı sonra zamanla herşey yoluna girer .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...