Çok sevdiğiniz ve evlenmeyi düşündüğünüz kişinin hiçbir zaman çocuğu olmayacağını öğrenseniz ne yapardınız?

çok seviyorsunuz, çok mutlusunuz ve düğüne günler kaldı.evleneceğiniz kişi size hiç bir zaman çocuk sahibi olamayacağını söyledi.bu durumda ne yapardınız?

0|0
22|17

En İyi Kız Görüşü

• çok seviyorsam onunla çocuksuz bir hayat da mutlu edecekse beni, yine de evlenirdim. mutsuz evlilik yapıp mutsuz çocuklar dünyaya getirmektense mutlu bir evlilik yapar hayatımı sevdiğim insanla geçiririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• içimde bir uhde kalır ama çok sevmeye devam eder evlenirim.aynı sorun benden kaynaklı da olabilirdi..

2|0
    0|0
  • Onu her şeyi ile kabul ediyorum , tüm güzellikleri ve tüm kusurları ile , böyle bir şey ona olan sevgimin azalmasına sebep olmaz .

Evlat edinme sisteminden yararlanırdık .

0|0
    0|0
  • elveda tüm korunma yolları böyle biri var ise ben mesajını bekliyorum efenim.

1|1
    1|0
  • Üzülürdüm

0|0
    0|0
  • Eğer çok seviyorsam evlenirdim.

1|0
    0|0
  • Çocuk sahibi olamaz zaten kimse... Çocuk senin, benim veya bir başkasının malı değildir.

0|2
    0|0
  • en baştan biliyor fakat söylemediyse herşey bitmiştir.ama yeni öğrendiyse durmak yok yola devam :D

0|0
    0|0
  • kabul etmem zor cocukları cok severım ayrıyetten aılemın tek erkek cocuguyum neslımızın devam etmesı ıcın cocuk yapmam sart

0|0
    0|0
  • zor bir soru ...tabiki evet derim ..olmaması beni çok üzer ama sevdiğim insan çok çok çok çok çooookk kötü olur yaaaa..

0|0
    0|0
  • laptop sürekli dizimde durduğu için sperm sayımın düşmesi psikozundan kurtulurum ohhh be zaten onunda olmuyomuş aquaoyim.

0|0
    0|0
  • Derhal evlenirim.

0|0
    0|0
  • İyi olurdu

0|0
    0|0
  • Çocuk esirgeme kurumu diye bir şey var.

0|0
    0|0
  • Taşıyıcı anne denen bir şey yok mu?

0|0
    0|0
  • çocuk kolay yaa

0|0
    0|0
  • Düğüne günler kala söylediyse vazgeçme olasılığım çok yüksek. Güven probleminden ötürü...

0|0
    0|0
  • kendi elinde olmayan bir sebepten oluşmuşsa tamam ama bu duruma kendi sebep olmuşsa olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Evlenirim ben onu bana bir çocuk verebileceği ihtimaliyle sevmedim ya yetim hanelerde bir sürü bebek var sahipsiz birini evlatlık edinebiliriz,sevdiğim insanın her zaman yanında ve destekcisi olurum.Yeter ki adam olsun.

1|0
    0|0
  • Bugün bu konu hakkında konuştuk derste. Evlenmeden önce söylediyse sorun yok tercih senindir onunla devam etmek istersen edersin istemezsen orada bitirsin. Ama evlendikten sonra bunu söylerse anında herşeyi bitirmelisin.

1|0
    0|0
  • Çocuk istemediğime göre sorun yok.

0|1
    1|0
    • çocuk güzeldir : ) japon çocuklar link

• Çocuk mılletıne bır halt olmaz :)))

• bak bu doğru : )

• Giderim bir çocuk evlat edinirim karşı tarafın benim için çocuğunun olmayacak olması hiçbir şeyi değiştirmez.Ömür boyu değer versin sevsin sadık olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Böyle önemli bir durumu günler kala söylemesi benim için büyük bir hayalkırıklığı olurdu.Baştan beri bunu bilerek evlilik hazırlığı yapmayı yeğlerim.Ama sorudaki durumda ne yaparım bilmiyorum,yaşamadan büyük konuşabileceğim bir durum değil benm için.

0|0
    0|0
  • ben sevmişim onu yaa geriisi boş

0|0
    0|0
  • Zor bir durum ama Sevdiğimden vazgeçmem kısmet duyup esime bir cocuğu evlâtlık olarak almak isteyip istemediğini sorarım, ben isterdim çünkü

0|0
    0|0
  • sorun olmaz..tabi ukte kalır ama sorun olmaz.evlatlık alırız.hem daha sevap ne güzel bir yetimin başını okşamak :)

0|1
    0|0
  • Böyle bir sebepten ötürü onu kesinlikle terketmezdim.Sonuçta boşuna iyi günde-kötü günde demiyoruz.Olmazsa evlatlık alırız.Bu kadar büyük bi sorun değil benim için.İlla kan bağı olması da gerekmez.Yeterki sevdiğim yanımda olsun.

0|0
    0|0
  • bana bu kadar geç söylemesi kandırmaktır bi nevi. sırf bu yüzden terkedebilrdim. daha önce söylediyse tüp bebek vs yöntemine başvurmayı önerirdim. hiç bi şans yoksa evlat ediniriz. hem bi çocuğu da mutlu etmiş oluruz. eğer gerçekten seviyosam ve onsuz yapamıycaksam.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsam kabul ederdim.Çocuk yapmak için sevmediğimle evlenemem.

0|0
    0|0
  • Zaman zaman sevgilimle konusuyoruz bunu, ikimizden biri bu durum olursa. Insallah oyle birsey olmaz diyorum ama ben onu herseyiyle kabul ederim. Bizde evlatlik aliriz

0|0
    0|0
  • Elbette çok üzülür kahrolurum ama sevdiğim değilde başka bir adamdan çocuğum olmasınıda istemem :) evlatlık ediniriz :)

1|0
    0|0
  • önce deseydi ya diye düşünürdüm. oldu bitti hoş değil.

0|0
    0|0
  • ben cok uzlrdumama ona destek olmak lazimmm sonucda onun sucu deyill

0|0
    0|0
  • Evlenirdim ...

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmem evlenirim , olmadı evlat ediniriz.

0|0
    0|0
  • evlenirim.

dünya sahipsiz cocuklarla dolu.

0|0
    0|0
  • neden o kadar geç söylüyor ki? baştan söylesin başımın üstünde yeri olsun ;)

0|0
    0|0
  • olabilir bu benim sevgimi küçültmez

0|0
    0|0
  • kahrolurum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...