Spor yaptıktan sonra oluşan agrılar, ne kadar iyi?

3 gündür 1 saate yakin evde spor yapiyorum ve vucudumda spor dayali kas agrilari basladi fakat kilo vermedim hiç sizce verir miyim vermez miyim? Spor salonuna gittiğimde spor hocasi agrilar iyi başlangictir demişti , sizcegggg?

Güncellemeler:
Saolun tatlişler jsnznsns

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• başta ağrı yapar çünkü vucudun yeni uyanmaya başladı. kas liflerin çalışıyor. kilo vermen içinde bu işin %80 beslenme. istediğin kadar spor yap beslenmen düzgün değilse birşeye yaramaz boşa kürek çekmiş olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ağrılar, spor yapmana negatif etkiler yaratmayacaktır. Sadece ağrıdan dolayı, çalışma isteği, motivasyonu düşebilir.

Fakat dinlenmeye özen göstermezsen, istediğin sonuçları elde edemezsin.
    Düzenli spor yapacaksan, öncelikle kendine bir program belirle. Bir gün spor, bir gün dinlenme şeklinde yapabilirsin.
    Aksi takdirde 3-4 gün üst üste yaptığın aynı hareketler ile çalıştırdığın bölgeler hipertrofiden dolayı; hem istediğin sonuçları almamana, hem de sakatlanmalara yol açacaktır.

0|0
    0|0
  • Ağrıması iyi bir şey, çünkü kaslar çalışıyor ve açılıyor demektir. Kilo vermek için çalışma saatini arttırmak ve günleri azaltmak lazım. Her gün 1 - 1.5 saat çalışman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Verirsin de hemen veremezsin 1 ay yap farkı görürsün ağrılar için dinlendiren şeyler gerekli yoğurt yaban mersini kahve spor sonrası kas ağrılarına iyi geliyor

0|0
    0|0
  • spora devam edersen bir kaç güne geçer ağrılar. kilon ne kadar bilmiyorum ama kilo vermek için hem spor hemde beslenmene dikkat etmelisin. 1 - 2 ay sonra sonuç almaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • ağrı vücudun ham iken spora baslaman birde kaslarda gelisme olmasının acıklamasıdır. agrıyo diye calısmayı bırakma üstüne gittikce gecer

0|0
    0|0
  • Hamsın daha olur öyle zamanla alışırsın.

0|0
    0|0
  • Hoca, doğru söylemiş bende de ağrılar var. Şu an; Tekvandoyla uğraşmaya başladım. Daha önce, yüzmeye, boksa ve kick boksa gittiğim halde ağrılar var. 6 ay spor yapmasan beden paslanıyor malesef. Bundan sonra bırakmam inşallah.

0|0
    0|0
  • Aşırı zorlama sonucu kas yanması olabiliyor bire bir şahit oldum ama böyle dayak yercesine ağrılar mutlaka oluşması iyidir.

0|0
    0|0
  • 3 gün olmuş daha birakta kilo verme 3 günde ve agrilar doğal yeni basladin

0|0
    0|0
  • Ağrı emeğinin kanıtıdır ya

0|0
    0|0
  • kas yapma asamasinda agri olur. ama kilo verme olayi daha ziyade beslenmeyle alakali

0|0
    0|0
  • fazlada kasma kendini, zararlı çıkarsın, hafif sporlar yap

0|0
    0|0
  • Her şeyin fazlası zarar.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ağrı olması iyidir o bölgenin çalıştığını gösterir hamlık ağrısından bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Çok iyi aslında oradaki kasların çalışmaya başladığına işarettir. Ağrılarının üzerine git iyi bir sonuç alırsın :)

0|0
    0|0
  • Kaslardan dolayi şekil alıyor normal bir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...