P90x seti hakkinda bilgisi olan var mi ?

Bu 90 gunluk uygulama hakkinda bilgisi olan var mi ve p90x setini indirebilir miyim yoksa satin mi aliyim ? lutfen yardim edin

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tahmini fiyatı 100 tl civarında olması lazım o dvd setinin. ama yanında ağırlıkları , gergileri gönderiyorlar mı? onu da bilmek lazım. eğer ki göndermiyorlarsa astarı yüzünden pahalıya gelir. Göndermezlerse tahmini 250 tl gibi bir rakama mal olur. Onun yerine uygun fiyatlı spor salonlarına üyelik yapabilirsin. Bizim burada var , aylık 50 tl gibi bir rakam. haftanın 5 günü çalışmak serbest. deneyimli hocalar denetiminde.

5 x 50 = 250den 5 ay yapar. 5 Ayda çam yarması gibi birşey çıkar ortaya. Ama tercih senindir

0|1
    0|0
    • cok tesekkurler , bende biraz arastirdim o kadar para verilcek birsey degilmis. Spor salonu bakicam veya evde devam..

• evet bence direk orjinalini al derim 90 tl civarı, profesyonelce hazırlanmış bir program, yetersizkaldığın ve tıkandığın noktalarda profesyonel yardım alabilceğin bir program.özellikle yoga programı harika insan yeniden doğuyor.ilk haftalar çok ağır oluyor ama vücudun kas ve iskelet sistemin ilacı diyebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...