Eski sevgiliyi kazanmak için ruhsal baskı yapmak

sevdiğim kızla aramız bayaa açıldı, ve sonra kontağımızı kesdik onunla. halen seviyorum ben onu, halen özlüyorum ama bir türlü ikna edemiyorum. aramız çok uzakdi ikimizin, 200 km uzaklarda kalıyorduk. şimdi duydumki yarın bana çok yakın biryere gezmeye geliyormuş kuzenleriyle. bana haber vermedi, ve benim haberimin olduğunuda bilmiyor.aklımdan geçende şuydu, yarın bizim buraya geldiğinde onun telefonuna mesaj gönderecem, mesaj şöyle olacak: ''içimde çok garip bir his var, bu hisleri sadece senin yakınında olduğumda hissediyordum, sanki çok yakınımdaşın'', sizce bu onu ruhsal olarak etkilermi? gönlü olmasa bile benim onu sevdiğime inanırmı ve birbirimize ait olduğumuzu anlarmı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Çakaaaal :) Etkileer bence.

0|0
    0|0
    • biliyorum cakalim, ama bu cakalligim yüzündende ayrilmisdik zaten onunla... insallah yeniden birbirimize kavusuruz :)

• Etkiler dedim ya. Beni inanılmaz etkilerdi.

• bu gün gelmisdi bizim buraya ama yapmadim, dün gece onunla yeniden mesajlasinca, ve oda beni tersleyince anladimki bu yapacagimin bir anlami kalmaz, bende yapmadim, etkileyici olacagini düsündügüm halde... bende artik istemiyorum onu, umudumu kesdim

Kızlar Ne Diyor 1

• göndermen iyi olabilir ama bence o kız ikna olmuyor değil olmak istemiyordur arkadaşım:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Etkileyii değil bence... Başka birşeyler düşünmeslisin.

0|0
    0|0
  • Bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır,sonra zeka,bir çimdik tuz,10 gram zencefil,okumaya devam mı? Tuzda bırakırsın diye düsünmüstüm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...