Sivasspor un sert oyunu hakkında düşünceleriniz neler?

Bir galatasaraylı olarak atılan goller de 2 penaltıyı görünce Galatasaray şanstan kazanmış dedim.
Sonra bir özet izledim.
Cüneyt çakır istese 5 penaltı verebilirmiş.
Sneijder ligin 2. yarısına sakat başlayabilirdi.
Sizce sivas sporun bu ucuz futbolu neye dayanıyor?

Ayrıca belirteyim abi bu cüneyit çakır harbiden Türk hakemliğinin ulaşılmaz noktası abi.
Maç Özeti

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok anadolu kulübünde oynayan kasaptan bozma futbolcu süprüntüsü futbol oynamak yerine karate yapmayı tercih ediyor.

Bir çoğu adam sakatlamaya yönelik müdahalede bulunuyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kafeinsiz demek gsliymişsin ondan saçma yorumlar yapıyorsun

Ağlamayın len sizin kasap futbolcularınız çok var herkez size kova mı olsun istiyorsunuz reziller

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sivasın bu oyunu tamamen taktiksel. Yani takım oyununu tam olarak kuramadıkları için durdurabilelim diye sert giriyorlar. Ben penaltılarda pek yanlış bişey görmedim. 2. penaltıda kararsız kaldım ama ceza alanı içindesin topa müdahale edecem diye oyuncuya giremezsin. Topa müdahale olsa tamam %50 50 orada onu saymasan gene 2-1 oluyor. Takım ruhu yoksa sert girerler ve sonucu böyle olur

0|1
    0|0
    • 2. penaltıyı tartışmak hata zaten zaten gol atılmıştı o pozisyonda.
      Sneijder şut için koşu yapıyordu bile bile girdi resmen.
      Ama hakkını vermek lazım penaltılar bildiğin ders gibiydi mıhladılar ters köşeye :)

• hahaha harbi ya ikiside ters köşe :D

• Maçı izledim hakeden kazandı dediğin gibi Sivasta sert futbol oynadı ama yer yer anadolu kulüpleri böyle oynuyor taktik gereği veya beceri gereği.

0|1
    0|0
  • Aynı futbolu Fenere karşıda oynadı bu sivas Fenere karşı inanılmaz sert ve kapanarak oynadılar nedense bize faul dahi çalmadılar ilginç

0|1
    0|0
  • Sivasta Hayrettin vardı o felaketti

0|1
    0|0
  • helal olsun sana kanka böyle objektif taraftara saygım sonsuz

0|1
    0|0
Yükleniyor...