Galatasaray'da sorun ne? Nerede hata yapıyoruz?

Fatih hoca resmen şampiyonluğu vermek istiyor ama rakipler almıyor nerede hata yapıyoruz biz? Bu kadroya rağmen kendi sahamızda Gençlerbirliğini yenemyoruz Eskişehirde rezalet futbol oynuyoruz Fatih Hocayı ne kadar sevsekte bu yaptığı hataları görmezden geleceğimiz anlamına gelmiyor bana göre oyuncu değişikleri Drogba hariç berbattı

Güncellemeler:
Ayrıca yaz mevsiminde Madonna konseri ve Akp kongresi için stadı mahveden yönetimide kınıyorum

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tut Messi ve Mesut Özilden sonra dünyanın en iyi forvet arkası oyuncusu Snijder i sol açıkya da forvet oynatıp harca,sonrada iyi oynamıyor diye oyundan alıp basının önüne at

Sen tut dünyanın en iyi pivot santraforu Drogbayı onla istasyon kurup,duvar olacağı iki oyuncu olan Snijder ve Emre Çolağı oyundan aldıktan sonra maça sok,geriden onla verkaçlarla girecek oyuncu olmadığı için kötü oynuyormuş görüntüsü verdir ve basının önüne at

Acaba diyorum,Fatih Terim Snijder ve Drogba yı bilerekmi kötü göstermeye çalışıyor?Yani yönetime ''keramet o iki oyuncuda değil bende,bakın işte sizin aldığınız yıldızlarla olmuyor'' mesajı vermek mi amacı? Takımı bilerekmi sabote ediyor?

Bu sorulara cevap veremiyorum...

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok arkadaşım deme öyle.. Dünkü futbolumuz iyiydi .. Şanssızlıktan başka bişi değill ..Kaç pozisyonu değerlendiremedik..O Burak O Hamit saç baş yoldurdular..Ayrıca ben sevindim Drogba nın penaltıyı atamamasına atıcaktı sonra haksız yere attılarda falan hiç dinleyemezdim..Neyse dün baya kötüydüm ama yapcak bişi yok düzelirler inşallahh.. Takımın aklı Schalke maçında galiba adamlar ligde son bir kaç maçtır iyiler bizimkilerde etkileniyolar ..

0|2
    0|1
  • !İyi moralle yanınıza gelmek vardı ama biz sizle moral bulmayı seçtik @Schalke.'' dyp gidiyorummm..

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim,ama 1-0 yenildik... gerçekten hatalar var sanırım.

0|0
    0|0
  • schalke maçından umutsuzum

0|1
    0|0
  • saha zemini kötü

0|0
    0|0
  • Sorun Fatih Terim herkes geçen sene bizi şampiyon yaptı diyor tamam yaptıda bu sene kötü geçen sene Meloda iyidi Elmanderde iyidi ama bu sene kötüler tıpki Terim gibi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sahanın en iyisi olan Emre Çolağı çıkarttı,takım bitti...Siz hiç Snijder'i Ajax ta,Real Madrid te,İnter deya da Hollanda milli takımında sol açıkya da forvet oynarken gördünüz mü? Fatih Terim adamı önce sol açık,bu maçtada forvet oynattı.Hani Fatih Terim daha iyi biliyor ya.Demekki Mourinho,Van Gaal falan Snijder i forvet arkası oynatarak hata yapmışlar,asıl yerini görememişler,Fatih hoca görmüş :D

Fanatik bir Galatasaraylıyım,Fatih Terimi çok severim ama artık emekli olma zamanı geldi geçiyor.Başka bir görevle Galatasarayın içinde kalsın ama artık teknik direktörlük yapmasın mümkünse...

1|4
    0|0
  • Sorun beceriksizlikte, sen ilk yarı oyunu rakibin sahasına yık, Burak efendi 20 cm mesafeden ayağının altından kaçırsın... Hamit cenabet gibi her maç 2 topu direğe nişanlasın... Sonra Sneijder gibi adamı çıkart yerine bir nane yemeyen Amrabat'ı sok... Daha ne olsun Galatasaray'da... Takımın oyunu iyi ama bitiricilik yok... Zemine gelince, adamlar da aynı zeminde oynadı, golü attırmayan zemin mi yoksa beceriksizlik mi onu bulmak lazım en önce...

0|2
    0|0
  • fatih hocayı hiç sevmem fanatik bir taraftarım ama bu takımda oynamayacak kalitede adamlara dünyanın parasını ödetiyo amrabat gibi aldığı her topu ezen bir adama milyonlar saydırdı drogba tamam çok kalite adam isim reklam oldu ama 1,5 yıl için 10 milyon dehşet bir para çok daha genç gelecek vadeden futbolcular alınabilirdi bide bu dediğimie çok kişi karşı çıkacak sen futbol bilmiyosun diyecek ama o burak bu takımdan gitsin adağım var kurban kesecem yemin ederim her maç sinir stres yaşıyorum onun yüzünden

0|0
    0|0
    • burak konusunda haklısın. o kadar gereksiz bir futbolcu görmedim. ama herif defansın arkasına iyi sarkıyo.

• futbol boyle bır sey ıste 90 dakıka tek kale oyna sacma sapan gol ye dunya kadar pozısyon kacır penaltıyı bıle atma ve 1 0 yenıl cok zor gercekten GS yenılmek ıcın herseyı yaptı ve yenıldı ınsallah bjk ve fb kazanırda su rehavet sımarıklık bu takımın ustunden kalkar artık yarıssız bır lıgde GS lı futbolcular asırı sımardı dıger takımlar bıraz ortak olursa belkı kendılerıne gelırler yoksa zaten lıderız havasıyla daha boyle cok mac ızlerız

0|0
    0|0
  • Allahınızı Severseniz Fatih Hoca Ne Yapsın Çıksın Kendimi Gol Atsın. Hamitin 3 Tane Topu Direkten Dönüyor . Burak Bomboş Kaleye ( Kaleciyide Geçmiş Topa ) Vuramıyor. Drogba Penaltı Atamıyor Fatih Hoca Ne Yapsın Söylermisin Boş Boş Konuşuyosunuz Futbolcu Oynamıyor Teknik Direktöre Geliyor Söz. Dünkü Galatasaray Bu Sezonunun En İyi Galatasarayıydı.

0|1
    0|0
  • Tövbe edip tekrarla.

Niyet ettim Allahım sana cinconconu bırakmaya...

0|0
    0|0
  • sorunun fatih terimde olduğunu düşünmüyorum. geçen yılki ruh şuan yok galatasarayda. o ruh geldiği zaman herşeyi yapabilir. geçen yıl süper oynayan oyuncular bu yıl dökülüyor.

bu arada tt arena çimleride berbat durumda. galatasaray gibi ayağa pas yaparak oynayan takımların çiminin daha iyi olması gerekir. bu sorunda galatasarayı etkileyen faktörlerden.

ayrıca eskişehir ve gençlerbirliği maçlarında değişiklikleri ümit davala yaptı. fatih terim cezalı olduğu için oyuna etki edemiyor.

0|0
    0|0
  • G.Saray iyi transferler yaptı aldığı oyuncuların kalitesi tartışılmaz fakat eskiden sisteme göre oyuncu tercihleri yapılıyordu ona göre ilk 11 yedekler falan çıkıyordu şimdi ise yıldızlara göre çıkarıyor yani onlara göre sistemi değiştiriyor en basit örneği Sneider'in gelmesiyle 4-4-2'den verimli olduğu 4-4-2'den vazgeçmesi yıldızlara göre kadro kurması bence bu bir hatadır ayrıca ilerde rakip savunmaya devamlı basan koşan pres yapan bir Umut'un tercih edilmemesi de hatadır.

0|1
    0|0
  • G.Sarayın oturmuş bir kadrosu vardı ama yıldız tranfer edicez taraftarın gözünü boyucaz diye oturmuş kadroyu sistemi bence çökerttiler. Bence yıldız transferi yapmak yerine defansın ortasına bir stoper bir de sol beke oyuncu alsalardı tam sisteme göre iyi transferler olurdu ve gelinen bu noktada G.Saray bu puan kayıplarını yaşamazdı.

0|0
    0|0
    • sol bek gerekli değil. şuan riera sol bekte o kadar çok formda ki. her kimi alırsa alsın yine sol bekte riera oynardı. ama bir tane kaliteli stoper lazımdı ama almadılar.

• sakin olun beyler takım güzel oynadı

muslera

eboue-semih-dany-riera

yekta-selçuk

burak-sneijder-amrabat

drogba

schalke maçına böyle çıkalım diyorum ben

veya

muslera

eboue-semih-dany-riera

yekta-selçuk

amrabat-sneijder-emre

burak

0|1
    0|0
    • schalke maçında drogba mutlaka oynamalı. emre çolak a da gerek yok bence amrabat daha iyi.

• amrabat boq daha iyi, 8.5 milyonluk eşşek, Emre'ye kurban olun, kaptırdığı topu koşup alan mücadele eden bir adam, yetenekleri belli ama en azından takım oyuncusu. amrabat ne yapıyor? çok güzel kendine çalım atıyor, topu kaptırıyor rakibe faul yaparak geri almaya çalışıyor onuda beceremiyor. topu sağ ayağına al, içeri ortala, orta kötüde olsa burak nasılsa bir şekilde vurur. kötüde vursa zaten sorun amrabat'ta değildir. bu takım geçen sene iyi futbol şampiyon olduğunda ne burak, ne amrabat vardı !

• geçen sene geçen senede kaldı.4-4-2 orduspor maçında çözüldü.dünkü gb gibi katı savunma gol atıp geri çekilme.ordu maçında gs pozisyonu bile yoktu.gb şansına kazandı.eboue ye faul olduğunu ben gördüm sarışın adam sol dirseği ile omzundan itti.ondan önceki gb kalecisi ile emre arasındaki topda emre çolak kaleciye dokunmadı, önünü kapatmadı kaleci kendini yere attı faul verdi.amrabat ın gerçek mevkisi sol değil hamitin oynadığı sağ kanat.

• 1.si saha zemni çok boktan

2.si takım dizilişi çok degişti o adamların en az yarım dönem top oynaması lazım galatasarayda

0|0
    0|0
  • sorun falan yok olur böyle şeyler kaldı 9 hafta

0|0
    0|0
  • takimdaki dengeler bozuldu en bastan demistim drogba bu takima zarar verir diye resmen sistem denen bisey kalmadi takimda eski o pas oyunumuz kayboldu ikidebir ileri sisirip duruyoruz

0|0
    0|0
    • drogba bozmadı. sneijder bozdu. galatasarayın oyun sisteminde oynayamıyor. fatih terim sneijderi kanat oynatmaya çalışıyor ama sneijder kanatlarda oynayacak bir oyuncu değil.

• kardesim drogbada ikidebir her topun basina geciyor selcuk golgede kaliyo

• enayi ya hayır senin takımına dünyanın en iyi oyuncularından biri gelmiş ve kariyeri boyunca sürekli amc oynamış bu adam o mevkide vitrin olmuş,sen gidip adamı sol açığa koyuyosun millet ağzını bırakıp dötüyle güler ya.

0|0
    0|0
  • Stat ayri mevzu fakat takimda burak gibi sans topu olup futbolcu olmayan burak,direk fantazisi olan hamit,taraftarin her mac 2-3 gol bekledigi drogba ve her mac asist beklenilen sneijder.adam eksiltsn diye alinan amrabatin da fos ckmasi sorun !

0|0
    0|0
  • bu günkü maçta burak boş kaleye gol atamadı. Spiker kendi filelerle buluştu ama topu sokamadı dedi. Ben fatih terimin yerinde olsam bir boy abdesti alırım.

0|0
    0|0
  • Drogba ile Ps oynasan bu seferde kol bozuk der :D:D: sahaya bahane bulmasın boşuna :D

0|0
    0|0
  • Bence şampiyonluğu kadıköyde almak istiyorlar :)

0|0
    0|1
  • Galatasaray yüzünden iddia yattı :@

0|0
    0|0
  • sorun zemin de başka bir durum yok

0|0
    0|0
  • Sorun var mı?

0|0
    0|0
    • daha doğrusu normal seyrinde giden bir şey var mı ? diye sormak lazım.

• Ligde birinci işte.

0|0
    0|2
  • o penaltı çalınırmı ayıp

0|0
    0|0
  • terim terim terim tek bir işin var takımı motive etmek onuda yapamıyorsan bas git kardeşim.ne bu hava ne bu afra tafralar.terim onu çekme bunu çekkkk

0|1
    1|0
Yükleniyor...