Internet aracığı ile evlenir miydiniz?

belli bir yaştasınız evlenmey düşünüyorsunuz önünüze istediğiniz şartlarda biri çıkmadı intternetteki evlilik siteleri aracılığı ile biriyle tanışıp evlenirmiydiniz çevrenize bunu nasıl açıklayabilirmiydizya da açıklayamazmıydınız ailenizin tepkisi ne olurdu

Güncellemeler:
evet genelde güven problemi olşturuyor ve biz ya kendimiz bizzat bir şekilde tanımalıyızya da bir takım aracılar vasıtasıyla tanımayaya da onlara güvenip yola çıkıyoruz ama bize nedir bu şekil tanışıp evlenmedeki ters gelen bunlar bize yaşadığımız toplumun oluşturduğu bir algılayışmıya da bu yolla oluşabilecek çok daha ciddi sorunlarmı dikkat ederseniz belli bir yaşa gelmiş artık karekteri oturmuş karşıdaki yanlışları tahlil edecek düzeye gelmiş biriyse aynı sorunlar oluşurmu

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• sonucta hayat sizin hayatiniz.İnternet araciligi ile tanisip sonra ailenize tanisma detaylari ile anlatmaniza gerek yok uygun bir dille bunu anlatabilirsiniz diye düsünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kısmetin nereden çıkacağı belli olmaz. Kimseye açıklama yapmak gerekmez.

0|0
    0|0
  • "18 yaşında, bakire. Erkek eli değişmemiş, sarışın ve mavi gözlü garı aranır." gibi yazılarla karşılaşmak istemediğim için hiç girmedim öyle sitelere.

0|0
    0|0
  • abim üşenmez döver beni :D

0|1
    0|0
  • evlenen evlensinde, internet yüzünden boşananlar daha çoktur sanırım.

0|0
    0|0
  • Ha internetten tanışmışım, ha dışarıda. Benim için farketmez.

0|0
    0|0
  • bu sıradışı bir durum değil. Ha internetten tanışmışsın ha Esra Erola gitmişsin

1|0
    0|0
  • evlenirdim. bırak evlenme sitesi. hayalimdeki kişiyi bulsam buradan bile evleniirm. benm ailem karşı çıkmaz.açıkca int. tanıştığımı falan derdim . çevrem ise umrumda değil. ben evleneceğim bir ömür o kadınla çevrem değil ...

0|0
    0|0
  • ya görücü üsülü gibi geliyor bana ben burdan birinden hoşlandım ve bir ara tanışacağız olursa olur olmaz ise olmaz her internetten tanıştığın insanla hemen evleneçeğin diye bir şey yok :)

0|0
    0|0
  • mantık evliliği mi ? aşk evliliği mi ? ailen ne dicek seviyorum dersin :) biz buralardan gidicez dersin :)

0|0
    0|0
  • evlenenleri tanıyorum kesin bir yargı kullanmamak lazım büyük konuşmak olmaz nasip meselesi :=)

0|1
    0|0
  • Cevap: HAYIR

0|0
    1|1
  • Bir kaç yakın evlendi İnternetten kişiye göre değişir Allah hayırlısını versin hayırsız her yerde çıkabilir

0|0
    0|0
  • olabılır ama şimdi erken daha..

0|0
    0|0
  • güven verdiyse olur

0|0
    0|0
  • intternetteki evlilik siteleri aracılığı ile biriyle tanışıp evlenmem

0|0
    0|0
  • valla onu bunu bilmemde Allah esra erolun elıne dusurmesın ben en cok ondan korkuyorum

0|0
    0|0
    • Biz esraya gideriz

• Hem orada kanki oluruz sana talip gelince bana sorarsın ahaha :D Keyfime göre cevap veririm sana.Bu arada bu siteden bir arkadaş 2 gün önce çıktı esraya

• Ben normalde evlenmiyorum bide internettemi evleneceğim :)

0|0
    1|0
  • Kızlar soruyor dışında evlilik yapmam.

0|0
    1|0

• hayır

0|0
    1|1
  • nasipten öte yol yoktur ben yanlış numara ile evlenen gördüğüm için yorum yapmıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• istemem.

0|0
    0|1
  • guvenebiliyorsan evlen. guvenmek cok zor netten birine. kimdir kimin nesidir anlamak zor. Hayirlisi

0|0
    0|0
  • evlenılır ınternet araç sonucta nasıbın nereden cıkacagı bellı olmaz ... internetten demezsınde arkadasın arkadası dersın :D

0|1
    0|0
  • Ben cok karsydım ama neye karsıysam hepsini bir bir yasadım internetten tanıstık bızde ne yazıkki ıkı sene bırlıktelıgım oldu aileler tanıstı cıddıydık ama tabi araya baska sorunlar girdi ayrldık ama hala konusuyoruz ve askerde seviyoruzda bırbırmızı nolcak bılmıyorum:|

0|0
    0|0
  • evlenmezdim

0|0
    0|0
  • Evlenenleri biliyorum nasip meselesi.Net harici tanışanlarla ne farkı var ki

0|1
    0|0
  • flörtün her türlüsü yalan bence evlenmeden kimse gerçek yüzünü göstermiyor . o bakımdan internetle gerçek farklı degil bence. evlenmeden gerçek hayattada flört etsen aynısı

0|0
    0|0
  • ben asla ewlenmezdm snuçta tnımıyorum

0|0
    0|0
  • evlenirim ne fark eder

0|0
    0|0
  • ewlenmezdım aılemde karsı cıkardı zaten o iş yaş :)

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim.

0|0
    0|0
  • ilk başta güven vermeli bnce bu çok önemli. Benim bir çıktığım olmuştu internettn tanışmıştık snra bir sürü yalanını öğrendim . Kötü oluyo..

0|0
    0|0
Yükleniyor...