En beğendiğiniz boksör kim? Benim favorim iyi, dürüst, karakterli ve 15 maç 15 nakavtı (KO) bulunan ANTHONY JOSHUA?

En beğendiğiniz boksör kim? Benim favorim iyi, dürüst, karakterli ve 15 maç 15 nakavtı (KO) bulunan ANTHONY JOSHUA?
A - TYSON FURY - YAŞ 27

D - DEONTAY WİLDER YAŞ 30

B - WLADİMİR KLİTSCHKO - YAŞ 39

C - ANTHONY JOSHUA - YAŞ 26

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ağır siklet takılıyorsun heralde. ben şuanki ağır sikletleri stil olarak beğenmiyorum. şuanda golovkin i seviyor ve takip ediyorum. onunda nakavt oranı wilderdan sonra en yüksek oran şuanda. agresif boksörler daha çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
    • evet ağır siklet daha çok ilgi görüyor... wilder çok savruk dövüşüyor savunması yok joshuanın da savunması az ama joshuanın aparkatına yakalananın vay haline...

• Başlarda çok puancıl ve kaçamak dövüşüyor wilder. sonradan savurarak dövüşüyor.
      Joshua yıda ağır buluyorum. yavaş yani. bana mike tyson , george foreman , sugar ray leonard , thomas hearns gibi adamlar lazım. ama çoğunluğu puancıl oynuyor. buda kırışmaların olmadığı, daģılan suratların olmadığı maćlar anlamına geliyor. ben böyle boksa karşıyım şahsen.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...