Drogba'nın kaçırdığı penaltıya ilahi adalet diyenler?

Hakem hatası mıydı ? hakemin hediyesi miydi ? bilinmez ben ilahi adalet diyorum.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• gurban oldugum rabbim var ya gs yi şampiyon yapmak için ellerinden geleni yapıolar bjk gsnin 3-3 kaldıgı maçta bile buragın ceza sahası dısından kendinie atmasına ble penaltı veriolar busefer hakemler bile kurtaramadı ben bjkliyim ama gs olmasın emek hırsızları gerekirse fb olsun ama gs olmasın

2|6
    3|13
    • O adamın ayağına değen top üçgen olurdu kare olurdu yine gol olurdu. Kendisi bile şaşırmıştır nasıl gitti o top diye. Bende bjk liyim bu yıl gerekirse fener şampiyon olsun biz olmayalım ama emek hırsızları olamasın.

• hakem malsa gs ye nie öfkeleniyosınuz onu anlamadım ? sonuçta drogba kenedeni atmadı ? hakemin malığının faturası gene gs ye kesildi ameke

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle ilahi adalet.

1|1
    1|0
  • hataydı bence

0|1
    0|0
  • ben saha diyorum yine zeminden kaçtı penaltı

0|0
    0|0
  • Doğru tespit tebrikler. İlahi adalet.

0|0
    0|0
  • İlahi Adalet:)

1|0
    2|4
  • tüm takımların mk gsye gelince o.çocugu gibi oynuyorlar şirefsizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ilahi adaletmiş webo nun penaltı neydi

onu geçtim adalet olsa 2 top direkte patlamazdı

gb 1 atak felan yaptı

fazlada sevinmeyin şampiyon Galatasaray siz 2.lik için oynarsınız anca

1|4
    0|2
    • bak işte böyle konuştuğunuz için galatasaray taraftarından başka seveniniz kalmıcak. büyük takımsan böyle kendini beğenmiş konuşmıcaksın. kendi taraftarından başka seni seven olmalı o ülkede. ama böyle yorumlar yaparak soğutuyosunuz milleti. ben gene de herşeye rağmen gs yi şampiyonlar liginde destekliyorum. bu gidişle benim gibiler de azalcak gibi

• çok doğru yoldasın sen devam et. en birinci sizsiniz haklısın

• geçen hafta ruhsuz oynayan takım 0 puan hakediyordu

ama bu akşamki takım 3 puan.

biz bunun farkındayız hiçbir zaman mücadele eden takımıma laf etmem.

schalkeye karşı böyle oynarsak çeyrek finaldeyiz iyi akşamlar.

• Allah büyük böyle basit penaltı çalınmaz arkadaş

1|1
    0|1
  • sıkı bir gs taraftarıyım öncelıkle kesınlıkle atamıycak eger adalet varsa dedım atamadı saglık olsun nasılsa fb bjk puan kaybetcek..

0|2
    0|0
    • en azından dürüst insanları tbrk etmek lazım. +1

• macta İLAHİ Adalet olsaydı mac 10 -1 bıterdı

1|2
    0|0
  • bende gsliyim böyle penaltı olmaz! Bende ilahi adalet diye düşünüyorum.Galatasarayın böyle penaltılara ihtiyacı yok en fazla yeniliriz.Penaltı çalındığında da umarım atamaz dedim o penaltı gol olupta gs puan kazansaydı lig bitene kadar dillerden düşmezdik

0|0
    1|0
  • orada zaten drogbada penaltı beklemedi sadece hakemin mallığı ama eğer adalete inanıyorsanız. Geçen hafalarda webonun pennaltısında, BJK'nin kalesinde çizgiyi geçen topların sayılmamasını da konuşmanız böyle konular açmanız laızımdı. Eğer futbolun adaleti olsaydı geçen sene süper finalde fenerbahçe Galatasarayı 2-1 yenemezdi eğer adalet olsaydı gruplarda 1. maçta Manchester'e fark atardık eğer adalet olsaydı ...

0|0
    0|0
  • ne ilahi adaleti ya dün galatasaray hakkını yedi totoş hakem,sadece g.tten penaltı uydurmakla biter mi bu iş penaltıyı da atıp düdüğünü karşı fileye asması lazımdı..yenilginin tek sorumlusu hakemdir.

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak söylüyorum.pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yoktu.bence kaçırdığı iyi oldu penaltıyı.yoksa kimsenin dilinden kurtulamazdık.

0|0
    0|0
  • o değilde g.birliğinin attığı gol çok net faul adam eboueyi indiriyor resmen

0|2
    0|1
  • İlahi adalet demiyorum, hakemin şansı diyorum.

0|1
    0|0
  • layığını buldu :)

0|0
    0|0
  • gs liiyim bencede ilahi adalet.

0|0
    0|0
  • aynen.. galatasaraylym ama böle saçma bir penaltı görülmedi

0|0
    0|0
  • Hakemin hediyesiydi ama olmadı... Ona penaltı diyecek adam varsa, ben susarım.

0|0
    1|0
  • Şans işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...