'İyi düşün iyi olsun' lafına inanır mısınız ?

'İyi düşün iyi olsun' lafına inanır mısınız ? Ben şahsen bu cümleyi kullanırım ama inansam mı bilmiyorum .. Peki siz ne düşünüyosunuz ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojide bir terimdir bu söylediğin şey.Psikolojide buna düşünce gücü denir.İnsanın beyni düşüncelerine göre hareket eder.İyi düşünen bir insanın başına iyişeyler gelme olasılığı %80'dir.Aynı şekilde kötü düşünen bir insanında başına kötü şeyler gelme olasılığı %80'dir.Bu yapılmış bir araştırma sonucunda ortaya çıkan birşeydir.Tabi eskilerden beri atalarımızın kullandığı bir tabirdir.İnsan iyi şeyler düşününce insan beyni iyi olan şeylere odaklanır ve yaşamını buna göre complike eder.Böylece iyi insanlarla iyi şeylerle karşılaşırız.(Daha ayrıntılı merak ediyorsan özelden anlatırım çok uzun bir konu)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• inanırım iyi düşün kü iyi olsun olmadımı ozaman kaderdir ne yazılmışsa odur

0|0
    0|0
  • optimizme inanırım ;)

0|0
    0|0
  • Para düşününce geliyorsa doğru sözdür derim.

0|0
    1|0
  • Iyi dusunden ote, bakis acini degistir baska olsundur gercegi.

0|0
    0|0
  • bir şey düşünme iyi olsun bence bu. biri diyordu ben her uyandığımda hiç bir şey istemiyorum ,dilemiyorum sadece belirsizlikler yaşayayım diyorum .bir şey istemediğim için de mutlu oluyorum.aksi halde iyi düşünsem dahi o olmazsa üzüleceğim ...

0|0
    0|0
  • Düşüncenin olaylara etkisi vardır.Gerçektir.

Hatta atalarımızın ''Sakınan göze çöp batar'' sözü de kötü düşünceyi vurgular.

0|0
    0|0
  • Hiç inanmadım inanmam da bu kadar

0|0
    0|0
  • insan inandıgıdır

0|0
    0|0
  • hiç inanmam iyi düşündüğümde kötü oluyor genelde

0|0
    0|0
  • İyi düşünmeyle iyi olması biraz zor tabiki biraz etkilidirde aslında herşey olacağına varır senin düşünmen pek etkili değil iyi düşünmeyle kaderini değiştiremezsin gönlünü ferahlatırsın sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce iyi düşüneceksin,iyi olması için elinden geleni yapacaksın sonra iyi olursa ne ala olmazsa da elinden geleni yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • pozitif yaklaşım biçimi, gerçeklik payı var

0|0
    0|0
  • Hayır saçmalık.

0|0
    0|0
  • ınanmam

0|0
    0|0
  • hayır,kendimi bildim bileli zengin olacağımı zayıflayacağımı falan düşünüyorum. hiç bir halt değişmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...