BESYO için barajdan en az kaç almalıyım?

merhaba arkadaslarşu anlise 3 deyım. Ünv ıcın hazırlanıyorum ama bı yandanda korkuyorum cunku 10.sınıfta fizik,kmya,mat,byolj görmedık meslek lısesı oldguumuz ıcın. 9.sınıf bılgılerıde çok az aklımda. Dersaneye gıdıcem son sene. Barajdan en fazla kaç almalıyım? marmaraya da kocaelı ıstıyorum. Bide yetenek sınavlarında ne yaptınız kaç süre yaptınız? Bayanların duurmları nasıldı. Naptırıyolar bı anlatır mısınız? Bana önerecegınız neler yanı napayım kondısyon ıcın, kursa gıdıcem o şart.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ah canım sana kimse cevap yazmamış benden başka BESYO okuyan yok galiba :) Şimdi ben gireli 4 5 sene oldu puan sistemi felan değişti puan konusunda sana yardımcı olamam . Yetenek sınavlarında ise eğer spor tecrüben yoksa kesinlikle kurslar var onlara gitmelisin orda sıkı bir çalışmayla sınava hazırlıyorlar seni tabi mayısta felan gitmen lazım . O kursa girenler idmanlı oluyor ve genelde yetiyor kendilerine yetecek puanı çoğu alıyor . Eğer hiç spor yapmadıysan biraz daha erken başla koordinasyon neyse de koşulara alışman zaman alabilir .

0|0
    0|0
    • 5 yıldır buz patenı yapıyorum az çok kondısyon var

• hay başlıcam öyle asite ya:/

• Öyle artık yapcak birşey yok :) Bunları yapamayacaksan hiç hazırlanma bence :)

Kızlar Ne Diyor 1

• hep koşturuyorlar zaten atletizm üzerine çalış zaten kursa gidecekmişsin ya bilmiyorum tam ama ygsden 300lü bşeler alman gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...