Tuttuğunuz takımı tutmanızdaki 3 neden sayabilir misiniz ?

Bir takımı tutarız genelde babamız veya sevdiğimiz biri tuttuğu içindir sizin takımınızı tutmanızdaki 3 neden sorsam ne dersiniz ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye nin en büyüğü olduğu için diyecem öyle ama ben bunun için tutmuyorum.

türkiye de bütün takımlar bu takıma karşı birleştiği için, bu ülkedeki diğer taraftarlar galatasaraylı olunabilir beşiktaşlı olunabilir ama neden fenerbahçe diye sorduklar için..

kısacası fenerbahçe diğer sıradan boktan takımların aksine farklı olduğu için..

fenerbahçeli olacaksanız bahane aramayın be yavrum, büyüklüğünü anladık diyip olun bi' şey demeyiz merak etmeyin..

## bu arada bazı arkadaşlar f3n3r, fenev diyerek gönderme yapar diye diyorum, bizim göndermelerimiz daha bi' ağır oluyor yav..

bkz: 6alatasaray

bkz: 8eşiktaş

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• şerefli asil ve nedensiz bir tutku :D

0|0
    0|0
  • link ... Babadan gelen miras.. GALATASARAY..

0|0
    0|0
  • Çok uyumluyuz.

0|0
    0|0
  • kalın olması sert olması ateşli olması

0|0
    0|0
  • kulağıma isimimden sonra çağırmışlar :D

0|0
    0|0
  • kendi fikrim,başarıları,bir de taraftarı.

0|0
    0|0
  • galatasarlı

feneVbahçeli

trabzonsporlu olmadığım için

beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • Doğumumla başlamış herşey daha sonra aşkın ne olduğunu daha da iyi anlamışım FENERBAHÇEMLE <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• neden saysam ansiklopedi oluşur herhalde.ŞEREFini sevdim BeşiktAŞKın

0|0
    0|0
  • Babamdan kalan miras değil oğluma olan borcumsun BEŞİKTAŞ. Sevdamız renklere..

0|0
    0|0
  • Eniştem

Dayı oğlu

Teyze oğlu

0|0
    0|0
  • galatasarayı tutarım kaysersporla renkleri aynıdır

0|0
    0|0
  • fener gibi şikeci cimbom gibi hileci olmadığı için adam gibi adamların takımı beşiktaş. 3 neden oldu sanırım.

0|0
    0|0
  • Tuttuğum değil tutulduğum takım. 3 neden değil sadece 1 neden.. Bu yüzden GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Her zaman Beşiktaş, neden gerekmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...