Bir haftadır ne yüzünü gördüm ne de sesini duydum. Kafayı yemek üzereyim ne yapacağım ben?

bir haftadır ne yüzünü gördüm ne de sesini duydum..nasıl özledim yaa..belki unutmuştur bile beni.ama her şeyden tüm beklentilerimden vazgeçtim sadece yakınımda olduğunu bilmek istiyorum.bir kez olsun görmek istiyorum ya da en azından sesini duymak.arkadaşının birinden çaktırmadan telefonunu mu alsam napsam ki.gerçi arasam ne diyicem..ya napıcam ben.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Asilce merhaba ile giriş yap ama küçük düşürücü konuşma asil,ne istedigini bilen bir genç hanım ol , eğer o bu durumu alaycı, aşalayıcı kullanırsa nazikce hoşcakal de git.

0|0
    0|0
    • daha önce telefonla konuşmadık sadece bir iki kere yüz yüze ona karşı bir şeyler hissettiğimi biliyor ama bu kadarını değil.şimdi ben bir merhabayla başlıyacağım.sonra kalıcam nasıl yürütebilirim ki konuşmayı ismimi nasıl söylerim ya da neden aradın derse nasıl cevap veririm?

• tamam teşekkür ederim çok çok çok :)

• Hayır dularınızda benide hatırlamanız dikelleriyle hoşca kalın.

Erkekler Ne Diyor 4

• Romantizim sadece güzel sözlerden ibaret değildir, bazen teknik bir sohbetle karşınızdaki sevdiginiz,sizin bilgili oluşunuzdanda çok hoşnut ve bahtiyar olabilir , sahip oldugu akılcıl kadının ona verdigi güç misali

0|0
    0|0
  • fena kaptırmıssın kendini

0|0
    0|0
  • zor bir durumdasın Allah yardım etsin kardeşim...

0|0
    0|0
  • bırak adamı yaşasın hayatını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...