Kapat

Erkek arkadaşım sürekli cinsellik düşünüyor...

biz farklı memleketlerdeyz.bana cinsellikle ilgili sorular soruyor. rahatsız oluyorum ve bazen beni sevmediğini düşünüyorum. yaşı 29 ,1 buçuk senedir beraberz,yaza nişan düşünüyorz. onu telde doyurmamı istiyor. mesajlarının yarısı neredeyse cinsellik üzerine.sizce normal mi? lütfen yardımmmm

Güncellemeler:
ama başbaşayken beni sevdiğini çok hissettiriyor. uzayktayken de hissettiriyor ama bazen de hissedemiyorm işte yukarıda yazdığım nedenden ötürü

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bi rivayete gore erkeklerin her yeni gördükleri ya da tanıstıkları kadınla ilgili ilk olarak düşündükleri şey onunla yatılıp yatılmıycaadır. bu rivayet erkeklerin hep seks düşündükleri varsayımına dayanırgünümüz dünyasında bu tip ilişkilere ve insanlara sıkça rastlamaktayız. Herşeyin sahte taklit olduğu bir zaman dilimizde mi yaşıyoruz? Sevginin ve aşkın bile sahtesi yaşanmakta. İnsanlığı unutan insanlar olarak tarihe geçmekteyiz. Her şeyimiz sahte, gülüşlerimiz, üzüntülerimiz, duygularımız, davranışlarımız, düşmanlığımız ve dostluğumuz bile...

Sanırım gerçek olan sadece nefes aldığımız. Yediğimiz yemeklerimiz bile sahte. Ne komik değil mi? İnsan tamamıyle sahte bir dünyada her şeyiyle sahte bir yaşam sürüyor. İnanın kendi kendimizi kandırıyoruz. Hayatımız yalan olmuş.aslında herkes kısır bir döngü içinde herkes anını ve zamanını kurtarma peşinde

.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• O insan. Ihtiyaclarinin giderilmemesinden boyle seyler dusunmesi, talep etmesi normal. Kulturel sebeplerden evlilik oncesi yapmiyorsaniz eger mumkun oldugu kadar cabuk evlenin. Adama da yazik, sana da.

0|0
    0|0
  • adam yoldan çıkmış...bence dikkatli ol ve uygun bir dille kendisine çeki düzen vermesini söyle, eğer saçma sapan şeylere başlarsan devamı gelir ve ilk kaybeden sen olursun ...onun gözünde değerin itibarın azalır

0|0
    0|0
  • Onu mektebe götürsünler, biraz adap alsın.

0|0
    0|0
  • sürekli cinsellik düşünmesi sorun değil, mesele varsa tarzındadır. bunu da en iyi sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Bence anormal bir durum ilişkinizi gözden geçir

0|0
    0|0
  • telekız muamelesı yapıyor baya sana :)))9

1|1
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Normal sayılmaz

0|0
    0|0
  • İnanki hiç normal değil,cinselliğe düşkün biri,ayrı yerlerde olmanız iyi olmuş YOKSA KANDIRIRDI SENİ,nişan yapacağına da eminmisin?Evlilik düşünüyorsa böyle şeylere ne gerek var zamanı geldiğinde yaşasın SAKIN GÜVENME SAKIN..Bu konuları konuşmayalım de seviyorsa,susar sevmiyorsa gider anlmış olursun

0|1
    0|0
    • on numara yorumlamışsın arkadaş bravo...

• kandırma yok. haftaya ailesyle tanışacağm. evliliği de o istiyor benden çok

• Aileyle tanışmaya da güvenme tanış tamam,ama cinsellikle ilgili ne konuş ne de birşeyler yaşa,seviyorsa böyle sevsin,madem evleneceksiniz beklesin dikkatli ol sen genede

• ondan ayrıl benden sana tavsiye

0|1
    0|0
Yükleniyor...