HERYERIM ET KIRDII YARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM?

çocuklugumdan beri hep spor yapıyorum. 4 yıl voleybola gittim bıraktım kick boksa basladım yazın 3 ay falan gitti bir sebepten dolayı onu da bıraktım dün yeni bir spor salonuna basladım yine kick boks şu an ağrıdan duramıyorum her yerim asırı tutulmus dün aksamdan berı yuruyemıyorum ya 3 ay ara verdim bir anda basladım diye mi oldu ki napmam gerekıyo

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 ay uzun bir süre ağrıması normal hocanın ilk önce vücudunun ısınması için çalışma yapması gerekiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiçbirşey yapmayacaksın antremana devam edeceksin kas yırtıklarından kaynaklanan birşey restorasyon süresine göre iyileşme süresi değişecek protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • amino asit+proteine devam.

0|0
    0|0
  • spora başlamadan önce 45 dakika ısınma yapmanı öneririm ve spor sonrasında 10-15 dkka soğutma egzersizi ypman lazım... ağrıyı yapan; spor sonrası kaslarda biriken laktik asittir... soğutmayla bu asidi kısmen atarsın.

0|0
    0|0
  • et kırma olayı olmuştur uzun süre antremandan uzak kaldığın için ve birden yüklendiğin için böyle bir sonuc olmuştur 1 2 hafta böyle azalarak devam edicektir tahminen

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş başlamalıydın

0|0
    0|0
  • kanka hamlamışsın :( fazla zorlama lif yırtarsın !

0|0
    0|0
    • kanka ya ben tek başıma yapmadım ki spor hocayla beraber yanii bişey olmuşmudur baya ağrıyo cünkü bacagımın üst kısımları falan

• eyvallah canım benim

• sporla ilgili her türlü soru sorabilirsin tatlım :)

• ani hareketler yaptigin icin olmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamlamışsın sıcak bir duş al ve yat.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici ya da dursun öyle çünkü kaslar şekil alıyor eğer sporu ara ara yapiyorsan kaslar gene eski haline doner

0|0
    0|0
  • hamlamissin 2 3 gine gecer aksatma devam et zmnla gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...