Evliliğim tehlikede ne yapmam lazım ayrılmalı mıyım?

eşim 30 yaşında ben 23. 2 çocuğumuz var vede kırsal kesime gelin geldim biraz cahil ya durum şöyle fazla net bilmezdi eşim ama gözü açıldı bundan 5 ay önce yatak odamın çekmecisinde bir kağıt buldum eposta vede şifre yazıyodu girdim vede eşimin adına face hesabı vardı uygunsuz kaidnlar ekliydi mesajlarda tanışalım görüşleim vs yazıyodu vede eşimin iş elbisesi çekmeçsinde buldum iş yerinden yeni giysi getrmişti hemen ben yapmadım bilmiyorum iş yerindekler koymuştur dedi sonra kendi face adresinden bir kaç kez uygunsuz siteleri begeinip kaidn ekledi bu sefr yanlışlıkla ekledim dedi girmedim dedi sonra bir başka kadınlara kendi facesinden oranı burani yalarım dedi iş yerindeki arkadslarım şifremi biliyodu dedi aldım karşıma konuştım kaç kez ve kaç kere hattını dier oportlere taşıdı veee bugünde yine yatak odamda yerde kağıt şifre vede eposta adrsi girdim yine aynı 3 gün önce açılmış uygusuz kaidnlar ekli numarası ismi cismi her haltı yazılı şimdi ne yapsam diyoki kesin iş yerinde cebime koydular haberim yok öylede düştü ya hep bişeye kurp takıyo salağa yatıyo napsam ne etsem bugün dünya kadınlar günü ya bir şişe parfium vede sigara almış :) yalvardı yakardı biliyorum suçlu ve eşim haftalık 60 tl alış veriş yapıyo aylık 100 tl harslık veriyo yetmiyo sorumsuz 1 buçuk bin para alıyo ama hep borcu var 3 ay sonra iyi olcaz 5 ay sonra iyi olcaz ne yapsam babamın kapısınami gitsem ayrılsammı napsam bıktım ne gezdrmesi ne tozdrması var bide geçen facesinde kadın sayfasını beğenmiş yok uyuya kaldım da fare elimdeydide öle olmuştur diyo kendisi salak benide salak sanıyo cahil beyinsizz yanlışlıkla hep dedimki yarın öbür gün de yanlışlıkla kadının koynuna giridm dersin dedim hasta olsak gtrmez cimriiii soğudum ama çocukların hatrina çekiyorum uff akıl verin napsam

Güncellemeler:
ARKADAŞALAR Çocukları babamın kapısından getrmedım otursunlar eşek gıbı baksınlar alırsam yanıma bu at koşturcak meydan ona kalcak bıraz sorumluluk alması lazım babamın kapısana gıtsem gırer ıs yerıne calısrım ayaklarımın üstünde duracak kıvama geldıgımde ceker cocukalrımı alırım bırıkım yapmam lazım boyle olması şart ama anne yüreği işte ya depresyona gırersem zor bır hayat olacak kımseyede zaten ne guvencım nede ınancım kaldı kımseyıde hayatımda ıstemıyorum

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Valla başta sona okudum akıl versem uygulayacak mısın bilmiyorum ama emin ol sana çok olumsuz cevaplar gelecek neyse bu evliliği fazla uzatma uzattığın sürece hayatının sonuna kadar mutsuz olmaya ve bu adamin yalanlarıni dinlemeye mahkumsun. Öncelikle is yeriymis suymus buymus aklın varsa sakin inanma kocan Afedersin şerefsizin önde gideni. Ayrıca haftalik 60 tl çok az. Aylık 100 tl dahada az çocuklarinin geleceği çok kötü olabilir. Biran once ayrıl ve babanın evine dön. Sonra zengin biriyle evlen.

2|0
    0|0
    • :)) helall ewvet şerefsızın önde gideni zamanında cok cektım halende oyle yanımda babam gıbıı duryo bakımsız var yemez cimriiiiiii kımse ykıstırmıyo bencede en doğrusu ayrılmak

• Sen saf olsan bunların farkına bile varmazsin farkındasin ki yazmışsin seni saf yerine koyua nede olsa inanir her dediğime deyip seni oyuna getiriyor. Erkekler aklı başında olan kadınlardan korkar hiç birsey diyemez. Aklını başına topla cin gibi ol ve bu evliliği bitir çocuklarinin hatirini geleceğini düşünüyorsan ayaklarinin üstünde durup ya evleneceksin mutlu yuva kuracaksinya da kendin çalışip bakacaksin aksi takdir de ayrilmazsan çocuklarinin geleceği çok kötü olur babalarına bile çekebilir

• haklısın

Erkekler Ne Diyor 11

• Çocuklarına hatrına çekmemelisin. Bir iş bulup çalışıp, çocuklarına kendin bakabilirsin. Ailen de sana destek çıkar.

2|0
    0|0
  • Sizden sıkılmış olabilir ve bu durumda gözü hep dışarda olacaktır. Kendinize bakın eşinize iyi davranın

1|0
    0|0
    • O dediğini ben yapıyorum yanımda babam gıbı duruyo kımse yakıstırmıyo yanıma neden bahıs edıyosun

• Hem yalancı, hem sorumsuz. Bekara eş boşamak kolaydır, bu yüzden yorum yapmıyorum.

3|0
    0|0
    • aynen adam gıbı ıtıraf etse neyse

• Öncelikle allah yardımcın olsun.Böyle bir evliliği bir an önce bitirmelisin çok sıkıntılar çekiceksin ilk başlarda ama emin ol bir ömür böyle bir adamı çekmektense 1-2 sene sıkıntı çekmek daha iyidir.Böyle insanlar hiç düzelmezler malesef çok gördüm böyle örnekler çevremde.Ayrılmayıp devam edenleri sonu hep hüsran.Seni yanında gezdirdiği bir eşyadan farksız görüyor.

0|0
    0|0
  • 1-Kaç yıllık evlisiniz ?

2 -İsteyerek mi evlendiniz yoksa aile baskısı,ekonomik nedenler vs gibi bir etkende varmıy dı evlilik kararı almanızda?

3-2 tane evladınız var bu böyle spontan mı gelişti yoksa isteyerek mi bilinçli mi 2 çocuk sahibi oldunuz?

3 sorunun cevaplarını verirseniz yardımcı olalım.Bahsettiğiniz konu binlerce bayanın sorunu.

0|0
    0|0
    • "7 yıllık ewlıyım ilk.i ısteyerek ewlendıgım yılın senesınde oldu ıkıncısnı ayrılma kararı aldım dıye ewde tutmakıcın yaptı cahıllık hata dız boyu ısteyerek ewlendım babam yok hayatta aıle lerde görüşmüyo herkes hem uzak yanı esımın vede benım aılem hemde dıyolog yok

• Bu nasıl bir sevgidir.Biz erkekler siz kadınları anlamakta sınıfta kalırken siz kadınların da erkekleri anlamak konusunda vasatı aşamadığınızı söylemek pek mümkün.

Çocuklar konusunda allah sizlere bağışlasın fakat tam bir cahillik başka bir izahı yok.Erkekler anlık düşünürler.Yani erkek kafasında yanı anda birden fazla sorunu ya da kişiyi idare etmez.

Zannedersem çalışmıyorsunuz.Maddi olarak eşinize söz söyleme hakkınız yok.

• kararım ayrılık konusmaya gerek yok konukapandı artık benım ııcn ıyı gecelr sıze teşekküredrım...

• interneti iptal ettir gitsin...hemde hemeeen

1|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına getirmesin.

Lafla hayatın boyunca sen anlatırsın o dinler.Bir atasözü var

1 musibet 1000 nasihatten iyidir.Bunuda sen bul...

0|0
    0|0
  • herif king ya bayıldım

1|0
    0|0
  • Kıskanmamakta büyük bir silahtır.

0|0
    0|0
  • bilgisayarı kaldır neti kes. ha o zaman ne naparsın nete takılmadan bilemem ama en azından herifin elini çekersin face den maceden.hallettik sorunu hadi bakalım

0|0
    0|0
    • telefondan gırıyoooo

• yaaa ne nice kırsal kesımde yaşaayan ınsan var boylemı ınsanın kendısını degsterıp gelıstrmesı laızm cahıllık

• kendini geliştirmiş epey ama başka konularda..benim bir kuzen o da böyle.severek evlendi ama telefon kullanmayı bilmezdi şimdi bak

sanal alemde ortam çocuğu oldu çükü düşesice :dd

• sen fazla safsınya da o seni saf gördü galiba tam komedi filmi gibi koptum :D bunlara inanmıyorsun değil mi. o seni aldatamaz ama hep aklında kadın düşüreyim düşüncesi olacaktır bir rest yapta babanın yanına dön kesin gelir yalvarır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Haddim olmadan birşey soracağım. Acaba kendi rızanız ile mi evlendiniz? Bunu sormamın tek nedeni ,eğer babanızın evine dönerseniz, biz sana demiştik, ve benzeri konuşmalar olacaktır. Öncelik ile bunlara hazırlıklı olmalısınız. Durumun ciddiyetini anlıyorum, bence babanızın yanına gidin. Ancak bu olayı onlara açmayın, bekleyin. Kocanıza, babamın evine gidiyorum, dersiniz. Çocukları bırakın babalarına bakacaktır.Sonuçta onun çocukları, aramayın, sormayın. Evde eksikliğinizi hissedecek ve sizi arayacaktır. Fakat ailenize bu durum düzelmez ise haber verin. Aranızın açıldığını aileniz mutlaka anlayacaktır. O zaman ne yapmanız gerektiğini sorun. Onların fikirlerini alsanız daha iyi olur. Erkek adamdır,olur gibi konuşmalara tavrınızı koymalısınız.Kocanız ile adam akıllı konuşup, ona bir seçim yapması gerektiğini, bunun daha başka türlü yolu olmadığını söylemelisiniz. Boşanmak kolay bir iş değildir. Sonuçta 2 tanede çocuğunuz var. Çocuklar olmasa idi durum biraz daha kolay çözülebilirdi, bizler için konuşması kolay olur. Yaşayan bilir. Hızlı bir karar vermeden biraz düşünün. Bu durumun size ve geleceğinize vereceği dezavantaj ve avantajlarını düşünerek hareket etmelisiniz.

1|0
    0|0
    • saol canım haklısın ewet kendı steyımle ewlendım aılem yanımda ole bır sıkıntım yok

• Sakin ,sakin çokta tın olmuyor işte öyle ,fakat siz eşinizden 7 yaş küçüksünüz.Ne bileyim tazesiniz yani :)Anlatabiliyor muyum ?Ne demeye başkaları ilgilerini çekmiş ki? Kendi düşen ağlamaz, derdine yansın.

• aynen

• kendinden kaynaklanan bir sorun varsa hemen onu cozup kurtulman gerekir. ama sorun tamamiyla baskasindan kaynakliysa, o kaynaktan uzaklasman senin icin en kolayi olacaktir. daha fazla sorma. ugrasma. kafani baska seylerle mesgul et mesela. gez toz. bir sure sonra yapabileceksen kurtul ondan.

0|0
    0|0
    • bacım 4 duvar arasında tıkılı kaldım ne gezmesı ne tozması tek care ayrılık

• işin zor ama kendini yıpratmadan yanlışlarından dön

0|0
    0|0
  • Çocuk hatrına çekilirmi bunlar ? Çocukların daha fazla büyümeden ayrıl bitsin. Yıllar sonra daha çok pişman olursun. Bi kere başlamış seni aldatmaya sen böyle onu idare ettikçede devam edecek bunu yapmaya.

0|0
    0|0
  • Boşa gitsin iş mi yok git çalış kurtar kendini.

1|0
    0|0
  • Bende evliyim çok zor bir durum canım,gözü iyice dışarı kaymış,çocuğum benimde var anlayabiliyorum inan başıma gelse ne yapardım bilmiyorum.Bu durumda bir kere babanın kapısına git pişman olsun diyecğim o da olmayacak evli olmayan birine yuva yıkmak kolay gelir ama içinde olan bilir ÇOK ZOR:(( Kanıt topla mahkemeye sunarsın en mantıklısı bu

1|0
    0|0
    • haklıısn

• O baba ne sana ne de çocuklarına hiç bir gelecek veremz Allah tez kurtarsın canım inş

• aminnnn haklısın

• Ekonomik özgürlüğün varsa uğraşma bununla.

1|1
    0|0
    • cocukları babamın kapısından getrmedım otursunlar eşek gıbı baksınlar alırsam yanıma bu at koşturcak meydan ona kalcak bıraz sorumluluk alması lazım babamın kapısana gıtsem gırer ıs yerıne calısrım ayaklarımın üstünde duracak kıvama geldıgımde ceker cocukalrımı alırım bırıkım yapmam lazım boyle olması şart ama anne yüreği işte ya depresyona gırersem zor bır hayat olacak kımseyede zaten ne guvencım nede ınancım kaldı kımseyıde hayatımda ıstemıyorum

Yükleniyor...