Anne ve baba sevgisi şevkati eşte aranır mı?

erkekler neden genelde evlenecegi kadının annesine benzer özelliklerde kişilikte olmasını ister?annesinin küççüken ona verdiği şevkati büyüyünce de ister.evleneceği eşten de bi nebze olsun bunu ister ondan.keza bayanlarda da öyle evlenecegi eşin babasına benzer özelliklerde olmasını ister.bi araştırma yapılmıpştı ingilterde kadınlar ve erkekler üzerinde.eş secerken nelere dikkat edersiniz diye.çoğu erkek ve kadın anne ve babalarına benzeyen eşleri tercih etmişler.hem görünüş giyim olsun hem kişlik olsun.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• yoo

öyle bişey yok. şehir efsanesi

örnek olarak kardeşimle benim beğendiğimiz kızlar tamamen zıt. bu nasıl oluyor :)

0|0
    0|0
    • ben mesela öyle birini isterim ki yakın arkadaşlarımdan bazıları katılıyor bana bu konuda.evli olanlar da var aralarında.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Annem gibisini arama derdinde değilim. Anne farklıdır, eş farklıdır çünkü. Eş senin hayat arkadaşındır, onunla birşeyleri paylaştıkça yanındadır. Ama anne her zaman senin annendir. Ondan kopamazsın, kopmanada gerek yok zaten. Anneler karşılıksız severler, seni sen olduğun için severler. Eşler ise, sende kendi aradıklarını buldukları için severler. Aradaki fark budur. Ama evinin kapısını kapattığın zaman seninle sıkıntıyı çekende eşindir, çocuğundur. Onların değerini iyi bilmelisin.

0|0
    0|0
  • Mumkunse anne benzemesin, evlenmeden yeteri kadar dirdir cektim

0|0
    0|0
Yükleniyor...