Yorumlarını aliiiiiiimm:))))))))

arkadaşlar sevglmle bu aralar sallantılardayz böyle ota b.ka ayrlyrz falan dünde ayrldk bana diyoki artk hiçbişeye değer veriyorm diyo bende iyi vermiyosan ayrldk bitti hadi ben hattımı kırıyorm sakın mesaj atma falan dedm uyumş buda bende mesaj atıyorm son sözünü söyleyeck kdr değerli dğlmym falan dedm aman neyse allah karşna sevmypte elini tutacğn ve değer vermdğn birini çıkarmaz umarm hadı eyvlh dedm o da sbh mesaj atmş ya aptal aptal knsma böyle saçma sapan senaryolar yazma kafandanda şaşkın yazmş sonra arkasndan Seni cok seviyorum fıstıkkk yazmşşş bide aşığımm:-* yazmş yahu biz tam ayrdlk bu sefer bitti diyorm :D bitmiyor hiç..Sürekli barışıyoruz birbrmizi cokmu sevıyorz acaba :))

Güncellemeler:
HA BİDE SİZCE BENİ SEVMESE YÜZÜK OLAYINA FALAN GİRERMİ Kİ

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence siz ruh hastasısınız :)

0|1
    0|0
    • bence o gerçekten ruh hastası tamam dyorum bitti sen kıcına güvenemedin :D uzatma diyorm sabah dayanmıyor mesaj atıyor ya da en fazla 2 saat sonra

• yok 3 ay oldu henüz:)

• normalde ilişkiler 2 ayda falan oturur yerine. yani demek istediğim tanımaya başlarsınız birbirinizi. kavga olmadan ilişki olmaz diyenlerdenim. arada sürtüşcen ki tadı çıksın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bir küsüp barışmak olgunlaşamadığınızın göstergesi

0|0
    0|0
  • ciddiyetsizlik görüyorum. çocuk oyuncağı değil ki bu işler.

0|0
    0|0
  • siz birbirinizi çok sevmiyorsunuz sadece kendinizi kandırıyorsunuz sizin ilişkinizdeki tabular çoktan yıkılmış anınızı ve zamanınızı kurtarmak için alışkanlık yapmış sizde

0|0
    0|0
  • sız hala cocuksunuz o yuzden boyle:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cıvıtmışsınız ilişki değersizleşmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...