Galatasaray penaltılarla başladı hoşunuza gittimi?

İkinci yarıya iki penaltı ile başlandı bu durum hoşunuza gittimi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fark etmez , 5 penaltı da olsa şampiyon olamayacaklar. Hatta ligin renklenmesi adına daha iyi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakemsaray iş başında

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazık valla Fenerin %100 penaltıları verilmiyor galatasaray saçma sapan penaltı veriyorlar yazıklar olsun.

1|0
    1|0
  • 1. si penaltı ama 2. Değil belki sivas gol atacaktı sırf bu yüzden penaltı verdi

1|0
    1|0
    • ikincisi zaten gol oldu hakem iptal edip belki penaltı kaçar diye penaltı verdi ki zaten penaltıda penaltıydı umut gol attı futbolda en büyük avantaj goldür oysaki golü geçerli saymalıydı ama belki penaltı kaçar diye peanlatı verdi ayrıca 90+3 de gene penaltı vardı ama vermedi

• Bilemiycem cüneyt yine görevini yaptı , kasımpaşa akhisara haksızlık oldu

• Maçı izlemedim ama bakıcam pozisyonlara umarım kesin yargılı olmamak gerek. Bir maçta 5 tanede penaltı verilir ama bakalım ne kadar haklılar.

0|0
    0|0
  • maçı izledim demişsin o zaman ikinci penaltıyı gıcıklığına verdiğini görmüşsündür çünkü zaten gol olmuştu

0|0
    0|0
  • Cuneyt cakırın oldugu bir mac gozumde şüphelidir

1|1
    0|0
    • çünkü fenerlidir kendisi

• neden yarın şimdi anlat

• Şuanda telefondayım ve Cüneyt çakır hakkındaki dökümanlar yazılar pc de yarın pc den girince herseyı aktarıcam sana

• Fener neyle basladi?

0|0
    0|0
  • Gs bu gayet normal

0|0
    0|0
  • çekememezlik yapma gördün mü pozisyonları sanki?

1|0
    1|0
  • eskiye gòre iyi

0|0
    0|0
  • 2 penaltı oh ne güzel

0|0
    1|0
  • cüneyt çakır normaldir eyyamcı

0|0
    1|0
    • izledin mi maçı

• @rooster evet izledim. 2. penaltı tamamen eyyam kokuyor. penaltı düdüğünü çaldıktan sonra top ağlara gitti onu boşuna yorumlara taşıma

Kızlar Ne Diyor 2

• Izlemiyom

0|0
    0|0
  • Cok gitti

0|0
    1|0
Yükleniyor...